Tor samochodowy - pomysł na biznes

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

juri

Posty

1

Rejestracja

30 sty 2012, o 21:23

Tor samochodowy - pomysł na biznes

Postautor: juri » 30 sty 2012, o 21:54

Niedawno czytałem dyskusje na kilku forach i dość popularne były takie prezenty dla chłopaka. Chodzi o przejazd jakimś samochodem wyścigowym, np. Lamborghini po torze. Z tego co wiem, to nie ma zbyt wielu tego typu torów samochodowych w Polsce i w ogóle firm, które świadczyłyby takie usługi. Co sądzicie o takim pomyśle na biznes. Wiem, że to spora inwestycja, ale zapraszam do dyskusji, jestem ciekaw waszego zdania.
Awatar użytkownika
User

adi85

Posty

1

Rejestracja

24 lut 2012, o 09:27

Re: Tor samochodowy - pomysł na biznes

Postautor: adi85 » 24 lut 2012, o 09:34

no inwestycja na pewno do najtańszych nie należy, jednakże wydaje mi się, że pomysł jest całkiem sensowny, bo któż z panów nie chciałby wsiąść za kierownicę takiego samochodu. jeżeli tylko jesteś w stanie pozyskać środki na takie przedsięwzięcie, to wydaje mi się, że warto w coś takiego włożyć pieniądze, bo powinno się to szybko zwrócić. tak, jak mówisz, jak dziewczyna będzie bardzo chciała sprawić swojemu chłopakowi taki prezent, to pieniądze się znajdą, a i zapewne sami (zamożni) panowie będą chcieli sami sobie zrobić prezent :D pomysł zdecydowanie na plus ;)
no avatar
User

glowacki

Posty

8

Rejestracja

21 lut 2012, o 15:42

Re: Tor samochodowy - pomysł na biznes

Postautor: glowacki » 24 lut 2012, o 10:48

Wszystko zależy od lokalizacji, ceny gruntu, konkurencji w danym województwie. Pomysły zdecydowanie ciekawy i wart poświęcenia chwili na dokładną analizę. Ja zdecydowanie byłbym skłonny zapłacić kilka stówek, żeby wsiąść z kółko sportowego samochodu i móc wcisnąć gaz do dechy :)
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Tor samochodowy - pomysł na biznes

Postautor: Kocica » 28 paź 2012, o 09:48

U mnie męska część rodziny na pewno byłaby takim prezentem zachwycona
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 15 Queries | GZIP : Off ]