Klub fitness dla kobiet

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Klub fitness dla kobiet

Postautor: Manna » 27 paź 2014, o 20:43

Myślimy o tym, aby razem z koleżanką otworzyć klub fitness, który kierowałby swoją ofertę tylko do kobiet. Chodzi o to, aby mogły czuć się swobodnie i skupić na ćwiczeniach. Klub chciałybyśmy otworzyć w mieście liczącym ok. 500 tys. mieszkańców. Myślicie, że będzie zainteresowanie czymś takim?
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Klub fitness dla kobiet

Postautor: Fards » 28 paź 2014, o 11:05

mysle, ze mogloby sie spotkac ze sporym odzewem. sam mam siostre, ktora chodzi regularnie na silownie i nie raz faktycznie narzekala, ze wolalaby aby byla strefa tylko dla kobiet, wiec pomysl jak najbardziej ok :) tylko musisz sobie zdac sprawe, ze masz wtedy ograniczone pole manewru i duzo wysilku wlozyc w pozyskiwanie klientek, skoro meska czesc klientow odpadnie ;) ale mysle, ze jakbys sprobowala zarjestrowac ten klub na roznych portalach, na ktorych ludzie sie umawiaja na sport, zapisuja na zajecia itd. to daloby to efekt. np. teraz wystartowalo frespo.pl, wiec moze warto sie tym zainteresowac ;)
no avatar
User

zarzadzaj_gip

Posty

50

Rejestracja

7 maja 2015, o 00:29

Re: Klub fitness dla kobiet

Postautor: zarzadzaj_gip » 22 sty 2016, o 21:50

Pomysł bardzo dobry, duży rynek, więc warto próbować;) Otwierając tego typu biznes dobrze jest pomyśleć o odpowiednim oprogramowaniu do zarządzania, które pozwoli obsługiwać szafki i karnety, rozliczać czas pracy pracowników, tworzyć raporty czy sterować muzyką. Twórcą tego typu rozwiązań jest firma GiP. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej http://gip.com.pl/ Zapraszamy!
no avatar
User

ANDRZEJ22

Posty

1

Rejestracja

25 sty 2016, o 20:08

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Re: Klub fitness dla kobiet

Postautor: ANDRZEJ22 » 25 sty 2016, o 20:39

Jasne, że warto :) To bardzo dobry pomysł. Można tez pomyśleć o organizowaniu w nim co jakiś czas spotkań z przedstawicielami różnych salonów spa, kosmetyczek, fryzjerów, dietetyków, stylistów itp. Na tym też można dodatkowo zarobić :)
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Klub fitness dla kobiet

Postautor: Diana21 » 26 sty 2016, o 07:23

fitness to fajny pomysł, sama ostatnio chodzę na takie zajęcia, ale z doświadczenia radzę Wam pomyśleć o pomocy ze strony biura, które poradzi sobie o ogromem spraw papierowych mam na myśli księgowość, podatki, albo nawet pomoc w założeniu biznesu. Ja współpracuję z Kancelarią Wiol i ich mogłabym polecić.
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

metfach

Posty

5

Rejestracja

9 lut 2016, o 13:53

Re: Klub fitness dla kobiet

Postautor: metfach » 9 lut 2016, o 14:03

W 500 tys mieście znajdziesz chętnych. Sprawdź tylko czy nie ma już za dużo takich firm w Twojej okolicy.
no avatar
User

Rakiet

Posty

1

Rejestracja

11 lut 2016, o 14:27

Re: Klub fitness dla kobiet

Postautor: Rakiet » 11 lut 2016, o 14:29

Według mnie średnio się to opłaca chociażby właśnie dlatego że tego typu klubów jest cała masa
no avatar
User

Aleksandra

Posty

12

Rejestracja

24 lut 2016, o 11:41

Re: Klub fitness dla kobiet

Postautor: Aleksandra » 25 lut 2016, o 11:57

A ja myślę, że fajny pomysł. Niektórzy wolą zaangażować się w bardziej kameralnych miejscach, niż wielkie sieciowe siłownie ;) Do tego warto wejść we współpracę z jakimś dietetykiem i do dzieła. Na początek myślę, że wystarczy polecać klientkom kontakt online. Już kwestia pomysłu, czy wy się z nim rozliczacie i dziewczyny mają to w karnecie, czy składają dodatkową opłatę.
Temat trochę już stary i decyzja chyba zapadła, ale jak ktoś będzie miał podobny pomysł to polecam :) W sumie w razie czego dietetyka też mogę polecić, ale to już na pw zapraszam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron