Jaka spawarka transformatorowa?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

ujek

Posty

5

Rejestracja

16 sty 2016, o 19:46

Jaka spawarka transformatorowa?

Postautor: ujek » 30 sty 2016, o 12:25

Jak w temacie - czy jesteście w stanie pomóc mi w kupnie spawarki transformatorowej? Czym w ogóle kierować się przy jej kupnie? Dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Jakieś spawarki transformatorowe są np. tu. Co myślicie o tym wyborze?
Nie ma przeznaczenia, pomyślał. Nie istnieje. Jedyne, co jest przeznaczone wszystkim, to śmierć. To śmierć jest ostrzem obosiecznego miecza. Jednym jestem ja. A drugim jest śmierć, która idzie za mną krok w krok.
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Jaka spawarka transformatorowa?

Postautor: Stella » 12 lut 2019, o 08:33

Skoro juz mowa o spawarkach to nie będę otwierała nowego wątku tylko się podepnę. Może ktoś mi doradzi jaką spawarkę światłowodową kupić? Zaznaczam, że potrzebna jest do firmy, więc musi być coś naprawdę porządnego, cena ma mniejsze znaczenie. Rozmawiałam już z kilkoma spawaczami i każdy ma inne zdanie, więc szukam jeszcze jakichś opinii, żeby wybrać faktycznie coś dobrego.
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Jaka spawarka transformatorowa?

Postautor: Ania » 12 lut 2019, o 09:47

Z tego co się orientuję to takie spawarki światłowodowe są bardzo drogie.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Jaka spawarka transformatorowa?

Postautor: Nardel » 12 lut 2019, o 19:55

Pewnie, że tanie to one nie są. Ale jak ma się firmę, która dobrze działa to się i zakup takiej spawarki szybko zwraca. U nas w firmie pracują chłopaki na spawarkach firmy Fujikura - chyba nie mamy u siebie innych spawarek. Sprawdzona, solidna firma, oferujący sprzęt najwyższej jakości. Ostatnio kupowaliśmy na stronie https://www.teleoptics.com.pl/kategoria ... tlowodowe/, kolejną spawarkę i wybór padł na model Fujikura 12S - bo potrzebowaliśmy czegoś niedużego, a pewnego. A co Ty dokładnie potrzebujesz to nie wiem, więc sobie zerknij na stronę i wybierz coś co Tobie pasuje.
no avatar
User

kabix179

Posty

136

Rejestracja

24 cze 2018, o 11:17

Re: Jaka spawarka transformatorowa?

Postautor: kabix179 » 28 lut 2019, o 12:01

Ja polecam o wiele bardziej zakupić spawarkę inwertorową https://www.dowarsztatu.com/product-pol ... -200A.html , ponieważ ona daje lepszą jakość spawu, ma krótki czas chłodzenia i niski pobór mocy. Myślę, że tę się opłaca się kupić bardziej.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jaka spawarka transformatorowa?

Postautor: danny4231 » 11 paź 2019, o 15:29

Zainteresuj się ofertą spawaj.eu/ . Znajdziesz tam zarówno spawarki, jaki i wszelkie, związane z nimi akcesoria. Mnie w szczególności porwała jakość tych produktów. Ostatni zakup od nich to zestaw spawalniczy MIG MAGNUM.
no avatar
User

karolina.drelich

Posty

1

Rejestracja

23 sty 2023, o 12:00

Re: Jaka spawarka transformatorowa?

Postautor: karolina.drelich » 23 sty 2023, o 12:21

Bogatą ofertę spawarek i zestawów do spawania zapewnia profesjonalny sklep internetowy https://handlowiec-rs.pl/. JA również kupuję sprzęt w tym sklepie i bardzo dobrze się u mnie sprawdza.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]