wyjazd

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

wyjazd

Postautor: beata22 » 31 gru 2015, o 09:52

Czy warto wyjezdzac za granice zeby zarobic na mieszkanie/dom czy lepiej żyć tu z rodziną ale na wynajmowanym? Ciężka decyzja.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: wyjazd

Postautor: Wojtek J » 31 gru 2015, o 10:34

Można wybrać rozwiązanie optymalne. Jechać na pół roku i zarobić na wkład własny. Wrócić i wziąć kredyt na mieszkanie. Bardzo ładne mieszkania proponuje ta firma http://mapanieruchomosci.pl/ Wtedy nie rozstajesz się z rodziną na długo i też nie dajesz komuś za dużo zarobić na wynajmie. Pół roku jakoś wytrzymacie.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: wyjazd

Postautor: Fards » 14 sty 2016, o 22:02

myśle., ze warto jest wyjechac, zarobic troche i wrocic. Ja teraz zarabiam na wlasnie mieszkanie wlasnosciowe, jestem trzeci rok z Voorneputten w Holandii, chociaz powiem szzerze, ze nie wiem cxzy teraz chce w ogole wracac...
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: wyjazd

Postautor: Lasiczka » 15 sty 2016, o 11:08

Tak jak już pisałam - moj chłopak pojechał z eurokontaktemjuz kilka razy, był w belgii, w niemczech, w holandii teraz jest, podobno najlepiej mu jest własnie teraz w tej holandii
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

borsuk

Posty

2

Rejestracja

1 paź 2015, o 13:20

Re: wyjazd

Postautor: borsuk » 15 sty 2016, o 12:32

Tak to już przeważnie bywa, że jak ktoś wyrusza za granicę to nie bardzo chce wracać do Polski po jakimś czasie, no ale cóż, zarobki robią swoje ;)
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: wyjazd

Postautor: Piaskowa » 15 lut 2016, o 17:37

My za pracą wyjechaliśmy nad morze. Tam mieliśmy zapewnioną dobrze płatną pracę. Wynajęliśmy sobie mieszkanie przez https://luksusowemieszkania.pl/apartamenty/gdansk i zaczęliśmy tam układać sobie życie. Podjęliśmy dobrą decyzję i wiedzie nam się nieźle.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: wyjazd

Postautor: Unima » 18 lut 2016, o 17:12

ja tez uwazam zeby wyjechac i wrocic jak sie zarobi. ja wyjezdzalam do Niemiec na dwa miesiace pracowac jako opiekunka. wyjazdy mi orgaizowala firma EJ JOB, mialam przez nich zagwarantowany transport zakwaterowanie i wyzywienie wiec praktycznie cala wyplate przywiozlam do polski :)
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: wyjazd

Postautor: Diana21 » 19 lut 2016, o 10:56

To są ciężkie tematy i każdy ma jakieś indywidualne podejście do tego związane z sytuacją osobistą. Ciężko u nas zarobić tyle, żeby móc sobie pozwolić na zakup własnego mieszkania czy domu. Większość osób wyjeżdża, ale.. mało kto wraca. Jednak jak się już poczuje, że można żyć na zupełnie innym poziomie niż w Polsce, podejmując taką samą pracę ale 4 razy lepiej opłacaną to nie chce się już wracać do tej rzeczywistości.
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: wyjazd

Postautor: oksana » 3 mar 2016, o 02:29

Wydaje mi się, że ostatnio nad polskim morzem też można wypocząc na dobrym poziomie. Sama się zastanawiam jednak czy karimaty, cos jak te z http://www.e-horyzont.pl/hidden/polting-foam.html nadają się do leżenia na piasku? Nie zniszczę ich w ten sposób?
no avatar
User

TokoToki

Posty

28

Rejestracja

3 mar 2016, o 07:29

Re: wyjazd

Postautor: TokoToki » 3 mar 2016, o 07:32

z polskich nadmorskich miast, bardzo lubię międzyzdroje
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 15 Queries | GZIP : Off ]