alternatywa dla domu seniora

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

evelajna

Posty

130

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

alternatywa dla domu seniora

Postautor: evelajna » 16 sty 2024, o 08:44

hej, cześć! jakie sa wg Was najlepsze alternatywy dla tradycyjnego domu spokojnej starości ? to rozwiązanie nie do konca do mnie przemawia, myślę, ze są inne i pewnie lepsze sposoby na zapewnienie osobie starszej dobrej opieki.
no avatar
User

jojcik

Posty

102

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: alternatywa dla domu seniora

Postautor: jojcik » 16 sty 2024, o 11:23

pewnie, ze są :) w Polsce działają firmy, które świadczą usługi pielęgnacyjne i opiekuńcze, do nich się zgłoś i poproś o ofertę :)
no avatar
User

atama

Posty

249

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: alternatywa dla domu seniora

Postautor: atama » 17 sty 2024, o 06:48

dokładnie tak, dobrym przykładem jest na przykład Symeon. Działają w branży już dłuższy czas, zatrudniają doświadczonych opiekunów a ich oferta jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb.
no avatar
User

evelajna

Posty

130

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: alternatywa dla domu seniora

Postautor: evelajna » 19 sty 2024, o 08:25

wielkie dzięki, o tym nie pomyślałam. przeszło mi raczej przez myśl szukanie opiekunki na własną rękę ale taka firma daje jednak większe gwarancje na to, ze zatrudniona opiekunka naprawdę ma doświadczenie i kwalifikacje. a jak to wygląda w Symeon ? opiekunka przychodzi do seniora na kilka godzin dziennie czy jak?
no avatar
User

atama

Posty

249

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: alternatywa dla domu seniora

Postautor: atama » 22 sty 2024, o 09:07

evelajna pisze:wielkie dzięki, o tym nie pomyślałam. przeszło mi raczej przez myśl szukanie opiekunki na własną rękę ale taka firma daje jednak większe gwarancje na to, ze zatrudniona opiekunka naprawdę ma doświadczenie i kwalifikacje. a jak to wygląda w Symeon ? opiekunka przychodzi do seniora na kilka godzin dziennie czy jak?



a to już od Was zależy, może być kilka godzin w ciągu dnia albo cała noc albo cała dobę ( także z zamieszkaniem). wszystko to kwestia Waszych potrzeb :)
no avatar
User

evelajna

Posty

130

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: alternatywa dla domu seniora

Postautor: evelajna » 14 lut 2024, o 07:54

nawet opcja zamieszkania jest? wooow, to super. tak na co dzień to chodzi o opiekę na kilka godzin dziennie ( gdy inni domownicy są w pracy) ale przy okazji wyjazdów służbowych czy wakacyjnych na pewno byłoby to ogromne ułatwienie.
no avatar
User

tekkcharlot191

Posty

2

Rejestracja

2 sty 2024, o 16:38

Re: alternatywa dla domu seniora

Postautor: tekkcharlot191 » 15 lut 2024, o 17:48

Cześć.Od dwóch lat moja babcia mieszka w prywatnym domu seniora https://www.ostoja-seniora.pl/prywatny-dom-opieki-lodz/ i wcale nie widać,że to ten straszny dom seniora o którym każdy mysli.Jest to piekne miejsce w fajnej dzielicy.Naprawdę ja polecam w imieniu babci.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 13 Queries | GZIP : Off ]