Co ostatnio kupiliście przez internet?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

SMOLSON

Posty

5

Rejestracja

25 lis 2015, o 19:56

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: SMOLSON » 30 lis 2015, o 21:23

ja kupilem sprzet rtv, bo bylo znacznie taniej
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: samotna » 20 gru 2015, o 08:57

Ja ostatnio dotarłam do tej strony http://www.okularowy.pl/okulary/6-szkla-korekcyjne I tak się wreszcie zastanowiłam, nad sobą, przecież bardzo dużo pracuję przy komputerze i wreszcie trzeba pomóc. Trzeba pomyśleć o okularach na komputer.
no avatar
User

SMOLSON

Posty

5

Rejestracja

25 lis 2015, o 19:56

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: SMOLSON » 21 gru 2015, o 14:01

kubek termiczny kupilem
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: beata22 » 28 gru 2015, o 09:08

Już dawno nic sobie nie kupowałam. Teraz muszę kupić zaraz po nowym roku meble gabinetowe Nasze pamiętają stare czasy i bardziej straszą niż zachęcają klienta do wejścia. To jest moje postanowienie że nowy rok zaczynam od zmian w biurze. Potem pomyślę co dalej.
no avatar
User

look

Posty

13

Rejestracja

14 wrz 2015, o 13:03

Lokalizacja

Białystok

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: look » 28 gru 2015, o 09:19

Ja ostatnio kupiłem wizytowki online. Jak dla mnie idealne rozwiązanie, jeśli potrzebuje reklamy swojej osoby bez potrzeby wychodzenia z domu. Jakość bardo dobra, ładnie zapakowane i szybka dostawa :)
drukarnia online
----> ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, torby papierowe, zaproszenia, banery, notesy
no avatar
User

Katia

Posty

51

Rejestracja

23 lis 2015, o 12:51

Lokalizacja

Łodź

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Katia » 4 sty 2016, o 11:17

Ja sobie kupiłam ostatnio dwa ładne paski - w końcu podkreślona talia jest hitem sezonu. Ten czerwony z http://sklep.zaps.com.pl/223-paski fajnie wygląda z moją małą czarną, a ten z ćwiekami noszę na co dzień, bo lubię dodatki z pazurem. Właściwie cieszy mnie to, że paski wracają, bo już miałam dosyć tej workowatej mody.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Wojtek J » 4 sty 2016, o 17:48

Czytam o kurzajki usuwanie i muszę kupić jakiś środek na to. Wcześniej nie miałem z tym styczności. Więc jak macie doświadczenie to proszę o rady. Może jest jakiś domowy sposób na pozbycie się?
Awatar użytkownika
User

eko1212

Posty

4

Rejestracja

3 sty 2016, o 11:07

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: eko1212 » 5 sty 2016, o 09:38

Przez internet robię masę zakupów ponieważ czas nie pozwala mi biegać godzinami po sklepach. Kupuje wszystko- począwszy od ubrań, poprzez kosmetyki, akcesoria kuchenne czy prezenty na święta. Moim ostatnim zakupem były perfumy. Od dawna chciałam je mieć i w końcu stwierdziłam, że od czasu do czasu mogę sobie pozwolić na większy wydatek. Jestem zadowolona!
Aby czuć się wolnym istnieje prosty sposób: nie szarpać smyczy.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: dynamical » 8 sty 2016, o 07:34

Non stop robię zakupy przez internet, bo uważam, że jest taniej i wygodniej. Nie lubię chodzić po sklepach, oglądać, zastanawiać się, wolę sobie w ciszy i spokoju w domu wszystko przeglądnąć na ekranie komputera :) Ale odpowiadając na pytanie to wczoraj kupiłem kontakt Simon http://www.egniazdka.pl/basic-modul-kon ... c-1_9.html :) nie wiem, czy komuś to pomoże, ale skoro jest pytanie, to jest i odpowiedź ;)
no avatar
User

zielonooka

Posty

19

Rejestracja

26 lut 2014, o 13:32

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: zielonooka » 8 sty 2016, o 08:18

Ja ostatnio kupiłam sobie podkoszulke z pumy - mam ją już w domu, a wczoraj zamówiłam takich 50 toreb na zakupy http://www.eko-ue.pl/pl/content/50-torb ... y-w-jednym Dostaną je nasi Klienci. Co prawda zakup internetowy nie dla mnie, ale też się liczy ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 15 Queries | GZIP : Off ]