E-recepta przez internet

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Donata1999

Posty

215

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

E-recepta przez internet

Postautor: Donata1999 » 1 sie 2023, o 11:40

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak radzić sobie z chorobą, kiedy nie możecie dostać się do lekarza? Ostatnio miałam taki problem i na szczęście natrafiłam na https://lekarzonline.eu/, gdzie mogłam dostać e-receptę online. I polecam, bo szybko i bez zbędnych pytań otrzymałam kod do recepty :)
no avatar
User

arabika

Posty

1279

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: E-recepta przez internet

Postautor: arabika » 18 sie 2023, o 13:20

Aby skutecznie dbać o zdrowie, warto znać nowoczesne metody diagnostyki i leczenia. Bardzo pomocne w tym zakresie są informacje dostępne na stronie https://zdrowie.pzu.pl/ gdyż dzięki nim możemy wybrać odpowiednie badania i specjalisty w naszym regionie.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: E-recepta przez internet

Postautor: kcaj » 28 wrz 2023, o 10:39

I dobrze że u nas tak to jest. Bo nie każdy kraj ma takie udogodnienia. Niemcy dopiero pracują nad przepisami o tym :) Pod względem informatzacji, internetu, pracy zdalnej, nauki, blika :) poszliśmy do przodu. No i w domu mamy szybki net po światłowodzie, co też nie jest normą w unii. Elpos daje niezłe, stabilne łącze, jak pewnie wielu operatorów kablówek i nie tylko. To powoduje, że mamy wygodę.
Awatar użytkownika
User

cblock

Posty

1

Rejestracja

18 gru 2023, o 10:34

Lokalizacja

Warszawa

Re: E-recepta przez internet

Postautor: cblock » 18 gru 2023, o 10:35

Jako że e-recepty są obowiązujące na terenie całego kraju i nie otrzymasz już recept papierowych, możesz zrealizować je w dowolnej aptece na terenie Polski bez względu na miejsce zamieszkania. Wystarczy podać w aptece 4-cyfrowy kod dostępu (otrzymany SMS-em) oraz swój PESEL, ewentualnie pokazać farmaceucie kod kreskowy na e-recepcie otrzymanej mailowo w formie pliku PDF.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.169s | 14 Queries | GZIP : Off ]