Budową domu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Budową domu

Postautor: stoperek » 2 lis 2023, o 09:32

Specjalistyczny sprzęt budowlany możesz wynająć dzięki bogatej ofercie firmy https://www.atutrental.com.pl/ Ich usługi szczerzę mogę polecić każdemu.
no avatar
User

atama

Posty

249

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Budową domu

Postautor: atama » 21 lis 2023, o 08:24

myślę, ze warto też porozmawiać o godnych polecenia firmach, które kompleksowo budują domy. mnie interesują okolice Warszawy :) Póki co na innym forum znalazłam wzmiankę na temat Espiro Investment i ich oferta bardzo do mnie przemawia. nie miałabym czasu na ciągłe jezdzenie na plac budowy a tu kierownik budowy odciążałby mnie w wielu kwestiach.
Awatar użytkownika
User

xconnelly

Posty

4

Rejestracja

21 lis 2023, o 12:29

Lokalizacja

Lublin

Re: Budową domu

Postautor: xconnelly » 21 lis 2023, o 12:36

Zastanawiam się nad budową domu już od dłuższego czasu.
no avatar
User

moniczka11

Posty

8

Rejestracja

16 lis 2022, o 09:02

Re: Budową domu

Postautor: moniczka11 » 23 lis 2023, o 14:22

Budowa domu wymaga również transportu maszyn budowlanych, materiałów i odpadów. Transport maszyn budowlanych polega na przewozie urządzeń, takich jak koparki, ładowarki, walec, zagęszczarka, podnośnik, itp., które są niezbędne do wykonania prac ziemnych, fundamentów, ścian, stropów, dachu, itp. Transport materiałów polega na dostarczeniu na plac budowy materiałów, takich jak piasek, żwir, cement, cegły, bloczki, płyty, dachówki, okna, drzwi, itp., które są niezbędne do wykonania konstrukcji i wykończenia domu.
Jeśli szukasz sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która oferuje transport maszyn budowlanych, materiałów i odpadów, polecam ci firmę https://bojantransport.pl/ która zajmuje się transportem i wynajmem maszyn budowlanych, takich jak koparki, ładowarki, walec, zagęszczarka, podnośnik, itp. Możesz sprawdzić ich ofertę, na stronie internetowej.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1615

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Budową domu

Postautor: krystynaaa » 24 lis 2023, o 11:08

Rozważam, jak dokładnie wygląda malowanie cena robocizny To kwestia istotna zwłaszcza teraz, gdy zbliża się remont naszego mieszkania planowany na przyszły miesiąc. Chciałbym zgłębić temat, aby być dobrze przygotowanym do tego procesu.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Budową domu

Postautor: stoperek » 24 lis 2023, o 11:56

Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi w zakresie technicznej obsługi inwestycji budowlanych, specjalistycznych badań i orzecznictwa w sprawach budowlanych a także technicznego i ekonomicznego doradztwa w budownictwie to polecam szczerze kontakt z https://novatio.net.pl/
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Budową domu

Postautor: Stella » 4 gru 2023, o 05:24

Bardzo dobre drzwi wejściowe ma firma KMT. My mamy model Supertherm 90 - są to drzwi stalowe, jedne z najgrubszych na rynku tego rodzaju. Spełniają warunki programu Czyste Powietrze (dofinansowanie do zakupu nawet 60% ceny), z dobrą izolacyjnością termiczną, komfortowe w użytkowaniu i eleganckie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]