Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: WaldekR » 7 sie 2015, o 10:43

Przy wyborze mieszkania warto sprawdzić czy jest w bezpiecznej okolicy i czy działa tam jakaś ochrona. Ewentualnie może zastanowić się nad ofertą dobrej agencji ochrony jak np. http://www.ochronaroku.pl która zagwarantuje spokój i pewność, że nikt nas nie okradnie.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: Unima » 27 sie 2015, o 09:11

Ja co prawda dla siebie, ale mogę przyznać, ze pod wynajem też by bylo dobre. Kupiliśmy mieszkanie w Gdańsku. A dokładnie pod Gdańskiem, w Soszkowie. I szczerze mówiąc, idealnie.
Po 1: cisza, spokój
Po 2: świetna komunikacja do centrum
Po 3: same mieszkania super, dość duży metraż ja mam
Po 4: halo, jesteśmy nad morzem

Czyli mamy target taki: turyści (morze) lub osoby pracujące/studenci (w Gdańsku jest duzo miejsc pracy, są uczelnie). Kilka mieszkań jest wykupionych i nikt na razie nie zamieszkał, podejrzewam, że są własnie pod wynajem wziete
no avatar
User

Obamka

Posty

94

Rejestracja

21 lis 2012, o 15:12

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: Obamka » 14 wrz 2015, o 14:46

Nawet mieszkanie, które jest wynajmowane powinno być ubezpieczone. Jak można przeczytać na: http://safetyhome.pl/ ubezpieczenie to podstawa szczególnie w przypadkach, gdy nie znamy osób, którym wynajmujemy mieszkanie. Nigdy nie mamy pewności, że mieszkanie nie zostanie np. zalane.
"Jest Alternatywa na - Raje Podatkowe"
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: bask » 17 wrz 2015, o 10:38

Wszystko spoko, tylko tyle co ja poradze, to lepiej spisujcie umowe potwierdzoną notarialnie. Ja raz się naciąłem, że była niepoprawna i nie mogłem wyegzekwować. Potem byłem mądrzejszy i załatwiałem już u pani Sitnickiej-Urbaniak, ale co wtedy się namartiwłem to juz sie nie naprawi
no avatar
User

look

Posty

13

Rejestracja

14 wrz 2015, o 13:03

Lokalizacja

Białystok

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: look » 18 wrz 2015, o 07:47

mirabelka pisze:Naprawdę chcesz inwestować w mieszkanie pod wynajem? Nie boisz się problemów z lokatorami? Ja wolałabym zainwestować w jakiś fundusz inwestycyjny albo krótkoterminową lokatę.Teraz w skoku wołomin można założyć lokatę na piątkę oprocentowaniem stałym 5,5%. Oferta trwa bodajże do 31 lipca a wpłata minimalna to 10 tysięcy.


Inwestowanie w mieszkanie pod wynajem to jeden z rozsądniejszych pomysłów jeśli chodzi o ulokowanie pieniędzy. Wynajmowałem mieszkania u wielu osób i często rozmawiałem z właścicielami. W zależności od miasta mieszkania zwracają się po 12-13 latach. Kiepsko?

Wiadomo, że przy kupnie trzeba wziąć trochę czynników pod uwagę. Czy dojazd do uczelni jest dobry, jak wygląda ogrzewanie w mieszkaniu, jaki jest dostęp do Internetu, jak wygląda osiedle (czy jest zaciszne).

Sam się nad tym będę zastanawiał za kilka lat, bo to naprawdę dobry pomysł jeśli chodzi o inwestycje. Miasto w które będę celował to Lublin. Mnóstwo studentów, dużo uczelni publicznych, względne ceny mieszkań.

Pozdrawiam
drukarnia online
----> ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, torby papierowe, zaproszenia, banery, notesy
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: Wojtek J » 23 wrz 2015, o 11:54

Również uważam że kupno mieszkania pod wynajem to dobry pomysł. Ja mam zamiar kupić mieszkanie w Krakowie- nowe i właśnie pod wynajem. To miasto studenckie więc problemu nie będzie. Zreszta wystarczy spojrzeć ile świetnych mieszkań na sprzedaż jest http://www.dopoznania.pl/krakow/pl/inwestycje.html - nic tylko wybierać :)
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: HeczkoK » 24 wrz 2015, o 22:00

jesli ktoś tylko ma kapitał to świetna inwestycja!!
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: kobietapracujaca » 26 wrz 2015, o 16:49

Mając takie mieszkanie warto zabezpieczyć przyszłych lokatorów przed włamaniem. Można to zrobić naprzykład przy pomocy alarmu. Teraz jest wiele firm takich jak ta http://i-plus.pl/ które zajmują się montażem tego typu sprzętu.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: Hokus » 22 paź 2015, o 12:37

Rzućcie okiem na oferty http://gemma.waw.pl/ i dajcie znać co sądzicie ;)
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Meszkanie na wynajem - jakie wybrać?

Postautor: Fards » 17 gru 2015, o 18:08

ja bym tez postawil na 2-3 pokoje, dobrze urzadzone, z reszta...najlepiej to sie wybrac do biura nieruchomosci i zobaczyc co maja ciekawego. Ja w Nowodworski Estates znalazlem niezle mieszkanie w dobrej cenie, z reszta trafilem na swietnego agenta, Pana Pawła Sekułę, ktory swoim profesjonalnym okiem doradzil. Poza tym potem przy szukaniu lokatorow mozna ponownie z biura skorzystac
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 13 Queries | GZIP : Off ]