dom seniora

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1622

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

dom seniora

Postautor: krystynaaa » 3 gru 2022, o 08:57

Cześć. Co sądzicie na temat https://podtopolami.eu/ ? Wydaje mi się, że to jest jednak najlepsze miejsce dla osób starszych, dlatego też wybraliśmy ten dom seniora dla naszej babci.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: dom seniora

Postautor: tenderm » 29 sie 2023, o 10:57

W kontekście opcji z rehabilitacją, chciałbym wspomnieć o takim miejscu jak Dom dla osób starszych Mińsk Mazowiecki . Z tego co wyczytałem jest to miejsce, które skupia się na zapewnieniu kompleksowej opieki medycznej oraz terapeutycznej dla seniorów. Programy rehabilitacyjne są tutaj integralną częścią codziennego życia mieszkańców, co pozytywnie wpływa na ich zdrowie i samopoczucie. Słyszeliście coś o tym miejscu?
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: dom seniora

Postautor: nierra » 1 wrz 2023, o 21:20

Jeśli chodzi o leczenie alzheimera, ważne jest, aby znaleźć ośrodek opieki nad seniorami, który rozumie, jak najlepiej opiekować się osobami dotkniętymi tą chorobą. Wysokiej jakości ośrodek opieki może pomóc poprawić jakość życia i spowolnić postęp choroby.
no avatar
User

kijanka30

Posty

234

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: dom seniora

Postautor: kijanka30 » 19 paź 2023, o 14:04

Szukając odpowiedniej opieki dla mojego taty, natrafiłam na Agencję Służby Społecznej Kościelak w Warszawie. Są na rynku już od 26 lat i świadczą różne usługi opiekuńcze w domu pacjenta. Jeśli ktoś z Was potrzebuje wsparcia w tym zakresie, polecam zerknąć na ich stronę: https://www.assopieka.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]