Szkolenia, kursy?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kijanka30

Posty

234

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: kijanka30 » 29 mar 2023, o 15:56

Odbyłam w Kontimex kurs z zakresu HACCP i byłam bardzo zadowolona z poziomu szkolenia. Trenerzy świetnie tłumaczą trudne zagadnienia i pokazują, jak w praktyce zastosować zdobytą wiedzę. Polecam wszystkim, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w tym zakresie! https://www.kontimex.com/oferta/haccp/
no avatar
User

jojcik

Posty

102

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: jojcik » 3 kwie 2023, o 13:33

Warto inwestować w swój rozwój, szkolenia czy kursy zawodowe to świetne rozwiązanie dla każdego, bez względu na wykonywany zawód. Jeśli jesteście elektrykami to na pewno przyda się takie szkolenia z pomiarów elektrycznych, pomoże Wam usystematyzować wiedzę i zdobyć kolejne, cenne umiejętności, które ułatwią Wasza codzienną pracę.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: stoperek » 5 kwie 2023, o 09:17

Jeśli poszukujecie firmy szkoleniowej która prowadzi kursy na koparki to koniecznie zajrzyjcie do MCKK. Podstawową działalnością MCKK są kursy i szkolenia, szczególnie o profilu zawodowym. Kształcą solidnie i praktycznie. Programy szkoleń przez nich przygotowane są dostosowywane do bieżących potrzeb pracodawców. Oferują także usługi poligraficzne i badania psychologiczne. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z szkoleń Lublin finansowanych z środków unijnych.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1615

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: krystynaaa » 29 cze 2023, o 14:58

Sama myślę o tym by zapisać się na jakieś dobre i przede wszystkim wartościowe szkolenie. Póki co to widziałam, że trener biznesu posiada bardzo dobrą ofertę, więc może jednak sami zdecydujecie się na takie rozwiązanie. Co o tym sądzicie w ogóle?
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: dominiczka » 8 sie 2023, o 17:01

Mysle, ze w wielu pracach biurowych przydadza sie kursy excel - zwlaszcza, ze program regularnie sie rozwija i ma coraz wiecej funkcjonalnosci
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1615

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: krystynaaa » 29 wrz 2023, o 11:11

Widziałam nie tak dawno, że jednak bardzo dobrą ofertę posiada mentor biznesu . Co do szkoleń to faktycznie są one bardzo wartościowe i przede wszystkim jeśli chodzi o podejście do klientów to jest ono naprawdę bardzo profesjonalne, a wy jak sądzicie?
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: OndajOn » 2 paź 2023, o 00:07

Szkolenie sprzedażowe może być świetnym sposobem na rozwój firmy i zwiększenie zysków. Z pomocą arkadiusz bednarski możesz nauczyć się skutecznych strategii, aby zmaksymalizować sprzedaż i jak najlepiej wykorzystać swoje wysiłki. Odwiedź https://arkadiuszbednarski.pl/, aby dowiedzieć się więcej!
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1615

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: krystynaaa » 6 paź 2023, o 12:54

Właśnie ja zastanawiam się nad tym by zapisać się na szkolenia menedżerskie
no avatar
User

Stella

Posty

83

Rejestracja

6 gru 2018, o 18:36

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: Stella » 17 paź 2023, o 19:45

Warto, jak najbardziej inwestować we własny rozwój. Ofert szkoleń jest bardzo dużo. Warto się przyjrzeć różnym ofertom. Jeśli potrzebujecie szkoleń dla spawaczy (bardzo poszukiwany zawód w obecnych czasach) to polecam kursy w Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/s ... -spawaczy/. Firma ma świetnych instruktorów, którzy prowadzą kursy profesjonalnie i przekazują konkretną wiedzę. Po kursie otrzymuje sie certyfikat, honorowany w Polsce i za granicą.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: stoperek » 31 paź 2023, o 16:59

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje oraz uzyskać potwierdzenie kompetencji w postaci odpowiednich certyfikatów to koniecznie zajrzyj do oferty od https://e-proficlub.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 15 Queries | GZIP : Off ]