Dobra hurtownia gastro - Invest Horeca

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Dobra hurtownia gastro - Invest Horeca

Postautor: Konek » 6 lut 2022, o 10:05

Czy możecie podpowiedzieć nam coś więcej na temat hurtowni gastronomicznej z którą warto współpracować przy prowadzeniu własnej restauracji. Z góry dzięki za wskazówki i mam nadzieję, że ułatwicie mi podjęcie jak najlepszej decyzji dla naszego biznesu, pozdrawiam!
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Dobra hurtownia gastro - Invest Horeca

Postautor: RafałSek » 8 lut 2022, o 06:37

Ja jestem pozytywnie nastawiony do hurtowni gastronomicznej Invest Horeca w której będziecie mogli bez problemów dobrać odpowiednie meble metalowe do kuchni, garnki, akcesoria, czy także trzony kuchenne i piece. Trudno mi powiedzieć czego dokładnie potrzebujesz, ale raczej bez problemów dobierzesz wszystkie elementy, których możesz potrzebować.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Dobra hurtownia gastro - Invest Horeca

Postautor: Adamus » 10 lut 2022, o 06:28

Dokładnie lepiej mieć jedno sprawdzone miejsce do kompletowania wyposażenia gastronomicznego, dlatego właśnie w mojej opinii dobrym kierunkiem poszukiwań odpowiedniego sprzętu jest hurtownia Invest Horeca w której będziecie mogli bez problemów dobrać odpowiednie meble metalowe do kuchni, garnki, akcesoria, czy także trzony kuchenne i piece. Trudno mi powiedzieć czego dokładnie potrzebujesz, ale raczej bez problemów będziecie mogli sobie je dobrać. Pozdrawiam!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Dobra hurtownia gastro - Invest Horeca

Postautor: Konek » 10 lut 2022, o 06:36

Wielkie dzięki za podpowiedzi, zaraz sobie sprawdzę w takim razie co dokładnie przygotowali.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Dobra hurtownia gastro - Invest Horeca

Postautor: MaciejK » 13 lut 2022, o 20:37

No to może warto sprawdzić również hurtownię gastronomiczną Invest Horeca przede wszystkim bogata oferta, profesjonalne wsparcie obsługi i jednocześnie przystępne ceny. Warto poświęcić na to trochę czasu, żeby podjąć jak najlepszą decyzję zakupową dla swojej restauracji, ale też żeby szybko ewentualne braki móc uzupełnić na kuchni.
no avatar
User

arabika

Posty

1281

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Dobra hurtownia gastro - Invest Horeca

Postautor: arabika » 23 lut 2023, o 18:37

Niestety ja tego miejsca nie znam więc również nie jestem w stanie nic na jego temat powiedzieć. Od siebie za to chcę dodać, że jakiś czas temu również szukałam dla siebie dobrego kompletu garnków. Tak naprawdę to udało mi się je dopiero znaleźć w sklepie https://kitchenstore.pl/pl/c/Komplety-garnkow/87 i jestem zdania, ze taki wybór był jak najbardziej właściwy.
no avatar
User

romozim

Posty

185

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Dobra hurtownia gastro - Invest Horeca

Postautor: romozim » 1 paź 2023, o 09:46

Tak, ale właśnie istotne jest również to, aby posiadać nowoczesny i ekonomiczny sprzęt do czyszczenia, do usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni. Można wykorzystać myjnie parowe Fortador https://fortador.com/pl/strona-glowna/. Sprzęt radzi sobie z różnymi zabrudzeniami, nie uszkadza powierzchni, jest prosty w obsłudze
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.074s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron