Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

cilmars1975

Posty

5

Rejestracja

17 sty 2017, o 11:35

Lokalizacja

Sterling Heights

Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: cilmars1975 » 17 sty 2017, o 11:37

Marzę od kilku lat o swoim samochodzie.Najpierw mialam ogromne problemy ze znalezieniem pracy.Teraz,gdy juz ją mam(choc pewnosci nigdy nie mam,ze cos sie nie zmieni i mnie nie wywalą)chcialabym kupic swoj pierwszy samochod i boję sie,ze go nie utrzymam.Zarabiam ok.1700zł,mieszkam z rodzicem choc sama sie utrzymuje(jedzenie,ubrania,tel,internet).Marzę rowniez podszkolic sie w zawodzie i zrobic studia podyplomowe.I jak to pogodzic?Niby do pracy mam 15minut autobusem ale czasem mnie wzywają w nocy,na nagle przypadki.Auto czasem jest przydatne,gdy zakupy robie takze.Doradzcie mi,warto kupic za ok.15tys.?Utrzymam je sama + wydatki na zycie i studia?
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: samotna » 18 sty 2017, o 11:30

Musisz popatrzeć po komisach, do tej kwoty ktorą podajesz powinno się coś dostać. Ale od razu pomyśl o konserwacji. W tym pomoże ci ta strona http://handtech.pl/84-aerozole-techniczne Te aerozole są znanych marek i cechują się wydajnością i skutecznością. Warto popatrzeć też na inne produkty tego sklepu.
no avatar
User

kazik100

Posty

48

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:36

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: kazik100 » 11 mar 2020, o 14:27

Pierwszy samochód najlepiej jest kupić używany. ;) Pamiętaj także, że nie ma w tym nic złego. Nieraz te używane wyglądają naprawdę świetnie, a wystarczy o nie zadbać. W sklepie https://kaiserdetailing.pl/ warto kupić odpowiednie kosmetyki.
no avatar
User

Janusz Bąk

Posty

45

Rejestracja

26 cze 2021, o 06:48

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: Janusz Bąk » 2 lip 2021, o 22:44

Hej! Ja kiedy kończyłem osiemnaście lat dużo myślałem o swoim wymarzonym samochodzie. Postawiłem na Volkswagen Golf używany, i naprawdę nie żałuje. Jest to auto oszczędne nie drogie i niezawodne co robi z niego idealne auto do codzinnej jazdy do pracy czy szkoły.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: Adamus » 30 sie 2021, o 09:23

Szukając odpowiedniego auta dla siebie za granicą a szczególnie usa i jednak konkretnej pomocy przy licytacji to tutaj bid cars może naprawdę Wam pomóc i doradzić przeliczyć koszty niż negatywnie się zawieść i narazić na wiele problemów technicznych a co za tym może pójść również kosztów.
no avatar
User

tomi

Posty

23

Rejestracja

5 wrz 2021, o 10:23

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: tomi » 6 wrz 2021, o 11:01

Swój pierwszy samochód to mam już dawno za sobą. Jak tylko zrobiłem prawo jazdy to najpierw jeździłem samochodem ojca, tak żeby się wprawić. Przez te wszystkie lata samochodów miałem kilka. Najbardziej dumny jestem z obecnego, to Macan z Porsche Centrum Sopot. Świetny wóz i sam salon godny polecenia jeśli chodzi o obsługę.
no avatar
User

Johen

Posty

409

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: Johen » 30 sie 2023, o 08:35

Jeżeli natomiast dopiero planujecie zrobienie kursu prawa jazdy i jesteście z Poznania lub okolic to polecam szkołę Zdaj Prawko. Z nimi wszystkiego się bez problemu nauczycie.
no avatar
User

arabika

Posty

1286

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: arabika » 30 sie 2023, o 10:27

Ostatnio rozmawiałem z kolegą, który rozważał zakup zabytkowego auta. Głównym argumentem przemawiającym za taką inwestycją były dla niego przywileje, które opisano tutaj: https://motoweb.com.pl/jakie-przywileje ... kowe-auto/ więc uważam, że to doskonała motywacja, by zgłębić tę pasję.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1629

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: krystynaaa » 22 mar 2024, o 13:42

Zawsze też można postawić na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO Firma ta oferuje szeroki wybór wycieraczek co umożliwia idealne dopasowanie produktu do potrzeb każdego kierowcy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron