[Kupię] Niszę/Pomysł na biznes online

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

EfectiveWork

Posty

1

Rejestracja

30 lip 2023, o 09:54

[Kupię] Niszę/Pomysł na biznes online

Postautor: EfectiveWork » 30 lip 2023, o 10:45

Witam serdecznie wszystkich użytkowników !

Postanowiłem dzisiaj stworzyć podobny temat, który założyłem dobrych kilka lat temu. Wtedy nie sądziłem, że uda mi się nawiązać wartościowy kontakt do użytkownika, który faktycznie będzie miał na sprzedaż bardzo ciekawą i innowacyjną niszę na której naprawdę zarobiłem spore pieniądze. Oczywiście za nim trafiłem na tą "odpowiednią" niszę zaliczyłem kilka złych inwestycji z czym się oczywiście liczyłem. Jestem otwarty na wszystkie aspekty i formy niszy/pomysłu na biznes od tych mniej moralnych po moralne.

Jaki charakter ma mieć ten temat ? Ciężko mi to określić. Z jednej strony chętnie odkupię ciekawy pomysł na biznes online a z drugiej strony również jestem w stanie nawiązać współpracę z osobą, która szuka wspólnika do rozwijania lub stworzenia ciekawego projektu, który może przynieść ciekawy profit w przyszłości. Jestem świadomy tego, że każdy pomysł niesie ze sobą ryzyko tego, że inwestycja czasu i pieniędzy nie zwróci się....Jestem tego jak najbardziej świadomy. Tak czy inaczej wracając do przeszłości postanowiłem spróbować i napisać ten temat.

Tak jak wspominałem NIE INTERESUJĘ mnie bycie inwestorem pasywnym. Chcę uczestniczyć i rozwijać projekt angażując swój czas i umiejętności - Mówię tutaj o sytuacji nawiązania współpracy partnerskiej. Co potrafię ? Koordynować i opiekować się serwisem tak aby był na bieżąco aktualizowany. Zadbać o treści i jego odpowiednie detale, które sprawią, że będzie wyróżniał się na tle konkurencji. Nie jestem żadnym programistą, grafiką ani pozycjonerem. Zawsze w te usługi inwestowałem dzięki czemu posiadam wartościowe osoby do wykonywania wcześniej opisanych usług po ugodowej cenie dla mojej osoby.

Jeżeli chodzi o kupno pomysłu/projektu - To wszystko zależy od tego jak zostanie on mi przedstawiony/opisany. Tutaj bardzo ważny jest każdy detal + support. Proszę dostarczyć dokładny opis pomysłu na biznes. Opisz, jakie produkty lub usługi będą oferowane, jakie są unikalne cechy Twojego pomysłu i jak zamierzasz przyciągnąć klientów. Ale te kwestię to już uważam, że warto będzie uzgadniać indywidualnie.

Tak jak napisałem na początku nie wiem czy ten temat ponownie dostarczy mi ten jeden wartościowy kontakt, który zaprocentuję ponownie ciekawą i dochodową niszą gdyż wiem, że nikt nie dzieli się kurą, która znosi złote jajka, ale postanowiłem spróbować.

Na ten moment jeżeli ktoś będzie zainteresowany podjęciem rozmów bardzo proszę o kontakt za pośrednictwem Prywatnej Wiadomości lub Adresu E-mail: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.067s | 14 Queries | GZIP : Off ]