Płatności ratalne do sklepu online - jak lepiej sprzedawać?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Kis

Posty

27

Rejestracja

28 lip 2022, o 07:30

Płatności ratalne do sklepu online - jak lepiej sprzedawać?

Postautor: Kis » 7 cze 2023, o 08:59

Czy możecie powiedzieć mi jaki system płatności ratalnej dla sklepu internetowego wybrać i czy możecie powiedzieć mi z jakich rozwiązań aktualnie sami korzystacie? Będę ogromnie wdzięczny za wskazówki i mam nadzieję, że oczywiście temat będzie się rozwijał bo pewnie nie tylko ja dla swojego biznesu e-commerce szukam takiego rozwiązania na korzystnych warunkach dla naszych klientów. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc!
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Płatności ratalne do sklepu online - jak lepiej sprzedaw

Postautor: MaciejK » 9 cze 2023, o 07:59

W takim razie koniecznie weź pod uwagę taki system płatności ratalnej, jak iPłatnosci co jest bezpłatne. W celu uruchomienia wtyczki możesz zarejestrować swój sklep tutaj https://iplatnosci.pl/rejestracja/ później też pomogą Ci, aby go wprowadzić do swojego sklepu wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów bo jednak coraz więcej osób również klientów biznesowych korzysta z tej możliwości. To przyczyni się do poprawy sprzedaży i jednocześnie nawiązania relacji z klientami.
no avatar
User

arabika

Posty

1282

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Płatności ratalne do sklepu online - jak lepiej sprzedaw

Postautor: arabika » 10 cze 2023, o 05:45

Hej, mam pytanie dotyczące płatności online w małym biznesie. W artykule na stronie https://nowinyzabrzanskie.pl/czy-platno ... o-biznesu/ znalazłam informacje, że mogą one zwiększyć sprzedaż. Czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć, czy to prawda, i czy warto wprowadzić płatności online w moim sklepie?
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Płatności ratalne do sklepu online - jak lepiej sprzedaw

Postautor: RafałSek » 12 cze 2023, o 10:15

Na pewno warto przede wszystkim poszukać skutecznych rozwiązań które jednak dadzą Wam większe możliwości sprzedażowe i jednocześnie pozwalając sobie także na lepsze prowizje przy droższych produktach, a nie pozostawanie w przedziale produktów z niższej półki cenowej. Jak najbardziej iPłatności po prostu daje radę, sam system prosty w obsłudze i klienci już w niejednym sklepie internetowym do tego systemu się przekonały.
no avatar
User

Kis

Posty

27

Rejestracja

28 lip 2022, o 07:30

Re: Płatności ratalne do sklepu online - jak lepiej sprzedaw

Postautor: Kis » 12 cze 2023, o 10:19

Dzięki wielkie za informacje, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście liczę, że to nie koniec wskazówek. Na pewno dam znać, jak już jakieś konkretne decyzje w tym zakresie podejmę.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Płatności ratalne do sklepu online - jak lepiej sprzedaw

Postautor: EmilCh » 2 lip 2023, o 12:25

Zdecydowanie system płatności ratalnej ma ogromne znaczenie przy sprzedaży produktów o wartości kilkuset lub kilku tysięcy złotych. Daje to duże możliwości rozwoju biznesu i znacznie wpływa na poprawę sprzedaży. Ważne jest, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnić im większe możliwości zakupu w przystępnych cenach, na klarownych warunkach. Dlatego zajrzyj sobie na ich stronę i przejrzyj dokładne informacje na temat współpracy. Powodzenia.
Awatar użytkownika
User

nat96

Posty

4

Rejestracja

14 lis 2023, o 11:44

Lokalizacja

Gdynia

Re: Płatności ratalne do sklepu online - jak lepiej sprzedaw

Postautor: nat96 » 14 lis 2023, o 11:50

Jeśli rozmawiamy już o tym, jak lepiej sprzedawać przez internet, to według mnie ciekawym rozwiązaniem jest rozszerzenie sieci dystrybucji. Sam już od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie zacząć sprzedawać swoich produktów również za pomocą Amazon. Jest to w końcu największa na świecie platforma e-commerce. Co myślicie o tym pomyśle? Samemu udało mi się nawet znaleźć artykuł w temacie sprzedaży na Amazon, jakie są tego zalety i jak to rozliczać - https://goni.to/jak-sprzedawac-na-amazon/.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 13 Queries | GZIP : Off ]