W co opłaca się inwestować?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

W co opłaca się inwestować?

Postautor: nierra » 26 mar 2022, o 23:15

No właśnie, w co opłaca się inwestować? Wiadomo, że pieniądz musi pracować, a aktualne oprocentowania na lokatach i oszczędnościówkach wołają o pomstę do nieba - są tak niskie. Gdzie można liczyć na większy zysk?
no avatar
User

kropencja

Posty

56

Rejestracja

8 sty 2020, o 08:59

Re: W co opłaca się inwestować?

Postautor: kropencja » 27 mar 2022, o 08:43

aa no tez jestem w kropce troche, bo nie wiem co zrobic z kasa, a mam troche oszczednosci. Biore pod uwage PZU, bo patrzac po najnowszych wynikach bardzo dobrze sie zapowiadaja,troche akcji na pewno kupie
no avatar
User

stoperek

Posty

3591

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: W co opłaca się inwestować?

Postautor: stoperek » 6 wrz 2022, o 05:39

Każdemu kto poszukuje specjalistów w zakresie nieruchomości szczerze mogę polecić usługi firmy https://hestianieruchomosci.pl. Posiadają bogate doświadczenie w branży idące z niebywałą wiedzą na temat lokalnych rynków i niekonwencjonalnym postrzeganiem rynku nieruchomości. Powierzając im swoją sprawę macie pewność że w 100% wykorzystają swoją wiedzę, umiejętności i pełne zaangażowanie dla uzyskania przez was pełnej satysfakcji z współpracy. Polecam ich usługi.
no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: W co opłaca się inwestować?

Postautor: Mennica Skarbowa » 28 lut 2023, o 12:06

Odnośnie poszukiwań bezpiecznych opcji inwestycji w sprawdzone aktywa, jak metale szlachetne to serdecznie zapraszamy do naszej Mennicy Skarbowej, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór propozycji zarówno sztabek różnej wagi, monet złotych i srebrnych oraz kamieni szlachetnych. Jeśli macie jakieś wątpliwości to oczywiście nasza obsługa postara się doradzić i zadbamy o sprawną dostawę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 14 Queries | GZIP : Off ]