Co ostatnio kupiliście przez internet?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

wie-syl

Posty

1

Rejestracja

10 lis 2015, o 21:17

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: wie-syl » 10 lis 2015, o 21:22

Ostatnio rzuciła mi się w oczy fajna gra w promocji w internetowym sklepie no i hop do koszyka. Zakup uważam za udany :D
no avatar
User

zielonooka

Posty

19

Rejestracja

26 lut 2014, o 13:32

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: zielonooka » 16 lis 2015, o 10:08

U mnie nie jest to tak hop siup i do koszyka. Muszę się porządnie zastanowic. A teraz okres swiateczny wiec jak zwykle dylemat, zeby bylo tanio i dobrze. Moim rodzicom juz upatrzyłam, cisniomierz desktop z geratherm. Mam nadzieje, ze bedzie dobry (dla mnie to jednak duzy wydatek), bo te tanie to mierza cisnienie w caly swiat. Reszcie nie wiem co kupie, bedzie wszystkoz alezalo od tego ile premii dostanę w listopadzie.
Awatar użytkownika
User

Endi

Posty

14

Rejestracja

18 mar 2015, o 22:40

Lokalizacja

Łódź

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Endi » 16 lis 2015, o 17:59

Ja to ostatnio kupiłem opony zimowe. Trzeba się przygotować zawczasu :) Podobno zima w tym roku ma być sroga, bo lato było gorące. Nie wiem czy jest taka zależność, ale zimówki zawsze się przydadzą.
Endi
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Wojtek J » 22 lis 2015, o 17:06

Ostatnio kupiłem buty a jestem przed zakupem laptopa. Tylko zanim kupie to musze zorientować się w najnowszych technologiach..myślę że na tym forum http://lenovotechzone.pl/ znajdę odpowiedzi ma wszystkie moje pytania.Z tego co czytałem udzielający się na tym forum dysponują sporą specjalistyczną wiedzą. Nie chcę pytać w sklepie bo wiadomo że dla sprzedającego każdy laptop bedzie najlepszy.
no avatar
User

Katia

Posty

51

Rejestracja

23 lis 2015, o 12:51

Lokalizacja

Łodź

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Katia » 24 lis 2015, o 10:22

Ja dosyć długo obawiałam się zakupów przez Internet. W końcu przekonałam się do elektroniki - ale tylko w sprawdzonych e-sklepach, z pełną gwarancją, a potem też do ubrań. Zauwazyłam, że jak znajdziemy producenta z Polski, który szyje na polskie figury (nie na te wysokie i bezbiustne Niemki ani potężne Rosjanki), to można znaleźć cos naprawdę fajnego i w dobrej cenie. Zazwyczaj kupuję tu: http://sklep.zaps.com.pl/ - bo mają pełną rozmiarówkę, więc nawet na mamę coś znajdę, a nie lubię tracić kilku godzin na chodzenie po galeriach.
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: HeczkoK » 25 lis 2015, o 11:31

Ja właściwie większość zakupów robię przez Internet, nawet jakieś większe spożywcze zamawiam online.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Hokus » 26 lis 2015, o 12:13

HeczkoK pisze:Ja właściwie większość zakupów robię przez Internet, nawet jakieś większe spożywcze zamawiam online.


To już troszkę przesada, miło się czasem ruszyć do sklepu i nawet podenerwować na wszystko dookoła :D No ale co kto lubi.
Kupiłem w końcu upragnione wyro na http://visby.pl/ i mogę kończyć remont sypialni powoli.
Awatar użytkownika
User

kasper2

Posty

3

Rejestracja

25 lis 2015, o 14:03

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: kasper2 » 26 lis 2015, o 21:02

masażer do stóp za 300 zł :D działa idealnie i go uwielbiam
Nie poddam się, niech ten ktoś, kto patrzy na mnie przez kamerę, widzi, że jestem odważna. Ale czasem to nie podjęcie walki świadczy o odwadze, ale stawienie czoła nieuchronnej śmierci.
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: beata22 » 30 lis 2015, o 13:29

Dawno nic nie kupowałam ale zaraz robię remont to poszaleję trochę. Widziałam super fototapety - kliknij - na pewno kupię sobie do salonu i sypialni. Chłopcy w swoim pokoju na ścianach też pewnie będą chcieli mieć naklejki z czymś z bajek. Musimy dokładnie pooglądać i wybierać.
no avatar
User

lani

Posty

35

Rejestracja

18 sie 2015, o 19:07

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: lani » 30 lis 2015, o 18:25

Ja rozważam zakup projektora, chciałaby aby służył nam zamiast telewizora, tak więc sprzęt powinien umożliwiać zarówno na komfortowe oglądanie programów tv, filmów, jak i granie w gry. Mam na oku popularny Benq W1070 oraz Optoma HD26 - http://www.morele.net/projektor-optoma- ... c0e-665591 - oba posiadają rozdzielczość Full HD, dobrą jasność obrazu. Może ktoś z Was zna się na takim sprzęcie i mógłby wyrazić opinię na temat tych modeli?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 16 Queries | GZIP : Off ]