Konkursy internetowe- co myślicie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

wirtuale.pl

Posty

5

Rejestracja

14 lip 2009, o 07:28

Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: wirtuale.pl » 6 sie 2009, o 12:41

Hej, pytanie jak w temacie. Czy uważacie, że konkursy to atrakcyjna forma reklamowa, czy też jest już przereklamowaną formą promocji? Co Was osobiście zachęca do udziału w konkursie? Jaką musi mieć formę i nagrody, żeby wzbudził Wasze zainteresowanie? I jak to jest z szukaniem konkursów? Sami szukacie? Jeśli tak to gdzie?
Pozdrawiam serdecznie
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: dagmaro » 30 sie 2011, o 08:07

Czasem trzeba odkurzyć stare posty, bo niektórechoć dawno napisane aktualne są cały czas. Konkursy internetowe to świetny pomysł na reklamę, zwłaszcza teraz,kiedy tak popularny jest marketing w social media. Kontakt z klientem jest niezwykle ważny, a jeżeli klient może coś z tego mieć to będzie bardziej lojalnym, bo związanym z twoją firmą.
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: natalian » 2 wrz 2011, o 06:36

Zależy czego dotyczy konkurs, do jakiej branży należy firma. No i jakie są nagrody. Jeśli są to jakieś tanie gadżety, to nikt nie weźmie udziału. Tak samo jak zadania są dziwne bądź "głupiutkie", np. na Fb teraz jest konkurs "wymyśl gest dla Pana Pikusia" - a można wygrać Samsunga Galaxy SII. Wg mnie bzdurny konkurs (poza tym nie cierpię Pana Pikusia), a taka fajna nagroda. Powinno to być jakoś zbalansowane...
Mogą to być ciekawe książki, zaproszenia na kursy i szkolenia.

Konkursy to ciężka sprawa, bo też ciężko zachęcić ludzi.
no avatar
User

wiatrak999

Posty

22

Rejestracja

5 paź 2011, o 15:49

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: wiatrak999 » 9 paź 2011, o 18:18

Jeszcze jest kwestia czy robić jedną, a porządną nagrodę czy rozdzielić koszty na klika/kilkanaście mniejszych nagród.
Wydaje mi się, że to doskonała forma promocji. Jeśli tylko jest na to kasa to warto, tym bardziej, jeśli naszym punktem docelowym jest młody człowiek. Portale społecznościowe dla masówki, ale jakieś konkursy drogą pocztową dla klientów lub potencjalnych klientów to też fajny wybór i sposób na przedstawienie swojej firmy.
no avatar
User

petroniusz

Posty

46

Rejestracja

7 lis 2011, o 22:34

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: petroniusz » 5 gru 2011, o 11:08

Konkursy internetowe - jak najbardziej tak . Zobacz ile firm prowadzi fanpage i organizuje konkursy społecznościowe.
no avatar
User

gienek

Posty

6

Rejestracja

20 gru 2011, o 22:33

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: gienek » 20 gru 2011, o 22:45

Takie konkursy internetowe lubią być ustawione :)

_______________
chwilówki
Pozdrawiam serdecznie - Gienek
Sprawdź moją ofertę zakupu pleksi - http://plexinawymiar.pl (na wymiar, tanio, szybko i solidnie)
no avatar
User

Felicja

Posty

45

Rejestracja

20 sty 2012, o 19:42

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: Felicja » 22 sty 2012, o 16:28

BYć może, ale mi się udało wygrać kilka rzeczy w takich konkursach, właśnie organizowanych za pośrednictwem FB. Mam trzy ksiazki i markową torebkę :)
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: OndajOn » 31 sty 2012, o 17:32

konkursy w ktorych mozna wygrac sa jak njbardziej wspaniala reklama. wydaje mi sie ze kilka mniejszych nagrod to lepszy pomysl. wiecej zadowolonych odbiorcow :)
no avatar
User

Polak30

Posty

43

Rejestracja

20 lut 2012, o 14:11

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: Polak30 » 20 lut 2012, o 15:13

tylko jest konkurs i loteria. Zdaje się na to drugie trzeba mieć zezwolenie a to droga przez mękę.

Polecam tekst
O czym pamiętać organizując konkursy i loterie
http://msp.money.pl/wiadomosci/prawo/ar ... 11316.html
no avatar
User

glowacki

Posty

8

Rejestracja

21 lut 2012, o 15:42

Re: Konkursy internetowe- co myślicie?

Postautor: glowacki » 21 lut 2012, o 15:50

Przeprowadzanie konkursów jest zdecydowanie efektywną formą reklamy. Całkowicie zgadzam się z OndajOn - kilka mniejszych nagród jest zdecydowanie lepszym pomysłem niż jedna duża :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : Off ]