Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

michalka

Posty

19

Rejestracja

6 gru 2021, o 11:19

Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: michalka » 4 sty 2022, o 11:46

Systemy ratalne w sklepach internetowych są coraz bardziej popularne. Ja swój sklep prowadzę na Sote, może mi ktoś polecić jakiś system który najlepiej się sprawdza w takiej konfiguracji? Wiele słyszałam o iRaty i jestem prawie do niego przekonana, ale może ktoś ma jeszcze inne wskazówki? :)
no avatar
User

zyniek

Posty

36

Rejestracja

6 gru 2021, o 10:00

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: zyniek » 5 sty 2022, o 12:07

iRaty bardzo dobrze się sprawdza i to właściwie przy każdym sklepie online, więc możesz go wybrać właściwie w ciemno :)
no avatar
User

olafcia

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2021, o 09:57

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: olafcia » 6 sty 2022, o 16:37

Sote to dość popularny 'system' do sklepów i wiele sklepów online opartych na tym mają system ratalny iRaty. Ogółem ten system to ja bardzo często widzę, więc jeśli jest tak popularny to znaczy że musi bardzo dobrze działać, przynajmniej moim zdaniem :) Możesz go wziąć też na próbę, z tego co wiem :)
no avatar
User

domiś

Posty

24

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:46

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: domiś » 6 sty 2022, o 18:23

Poczytajcie sobie o iRaty tutaj - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca, myślę że wszystko jest tutaj dobrze wyjaśnione. Warto wiedzieć wszystkie szczegóły przed wyborem, by wybór był jak najbardziej świadomy :))
no avatar
User

michalka

Posty

19

Rejestracja

6 gru 2021, o 11:19

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: michalka » 4 kwie 2022, o 18:26

Mogę powiedzieć, już z lekkim doświadczeniem, że Sote i iRaty to dobry zestaw :) wszystko działa świetnie, naprawdę.
no avatar
User

domiś

Posty

24

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:46

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: domiś » 3 maja 2022, o 18:07

michalka pisze:Mogę powiedzieć, już z lekkim doświadczeniem, że Sote i iRaty to dobry zestaw :) wszystko działa świetnie, naprawdę.


Fajnie słyszeć w takim razie. iRaty rządzi ;)
no avatar
User

leczka99

Posty

59

Rejestracja

7 cze 2022, o 13:18

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: leczka99 » 7 cze 2022, o 13:26

Dobrze, że trafiłam na ten temat. Ja również szukałam jakiegoś dobrego systemu ratalnego, dobrze wiedzieć w takim razie że iRaty świetnie działa :)
no avatar
User

zyniek

Posty

36

Rejestracja

6 gru 2021, o 10:00

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: zyniek » 6 lip 2022, o 06:40

leczka99 pisze:Dobrze, że trafiłam na ten temat. Ja również szukałam jakiegoś dobrego systemu ratalnego, dobrze wiedzieć w takim razie że iRaty świetnie działa :)



I jak zadowolenie z wyboru? u Ciebie również iRaty dobrze się spisuje? :)
no avatar
User

leczka99

Posty

59

Rejestracja

7 cze 2022, o 13:18

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: leczka99 » 6 lip 2022, o 07:39

zyniek pisze:
leczka99 pisze:Dobrze, że trafiłam na ten temat. Ja również szukałam jakiegoś dobrego systemu ratalnego, dobrze wiedzieć w takim razie że iRaty świetnie działa :)



I jak zadowolenie z wyboru? u Ciebie również iRaty dobrze się spisuje? :)


Póki co problemów żadnych nie ma, więc jestem zadowolona jak najbardziej. Doświadczenia z innymi systemami nie mam :)
no avatar
User

olafcia

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2021, o 09:57

Re: Jaki system ratalny do sklepu postawionego na Sote?

Postautor: olafcia » 6 lis 2022, o 19:32

michalka pisze:Systemy ratalne w sklepach internetowych są coraz bardziej popularne. Ja swój sklep prowadzę na Sote, może mi ktoś polecić jakiś system który najlepiej się sprawdza w takiej konfiguracji? Wiele słyszałam o iRaty i jestem prawie do niego przekonana, ale może ktoś ma jeszcze inne wskazówki? :)


Myślę, że pewnie już wybór padł ale tak od siebie mogę dodać, że warto zajrzeć sobie tutaj i poczytać - https://iplatnosci.pl/ bo bardzo dużo info znaleźć można na tej stronie i to takich dosyć istotnych
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 12 Queries | GZIP : Off ]