Firma cateringowa a sanepid

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Piechciu

Posty

1

Rejestracja

17 lis 2015, o 10:16

Firma cateringowa a sanepid

Postautor: Piechciu » 17 lis 2015, o 10:21

Witam zamierzam otworzyć firmę zajmującą się cateringiem eventowym czyli jeżdżenie po wszelakich imprezach masowych z kuchnią w moim przypadku specyficzną ale to już moja tajemnica :) Czy w tym przypadku muszę też posiadać kuchnię stacjonarną? Czyli pomieszczenie? Czy po prostu jadę rozkładam się i tam mnie sanepid nachodzi? Ogólnie pracuje jako kucharz ale nie na pełen etat a szefa mam spoko więc o dni wolne nie ma problemu a dorobić zawsze coś można :) Oczywiście wszystkie kuchenki itp. elektryczne :)
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Firma cateringowa a sanepid

Postautor: HeczkoK » 25 lis 2015, o 11:33

Wydaje mi się, że musisz mieć miejsce gdzie będziesz gotował to jedzenie zatwierdzone przez sanepid
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Firma cateringowa a sanepid

Postautor: Diana21 » 31 gru 2015, o 01:36

Wszystko zależy od tego co będziesz przygotowywał i jakiej obróbce będzie to poddawane i gdzie się chcesz z tą swoją kuchnią rozkładać, najlepiej zwróć się do sanepidu, wszystko Ci wyjaśnią;) na pewno będziesz potrzebował dużo pojemników do przewożenia, specjalne torby, tu musisz mieć wszystko profesjonalne, bo ludzie będą Cię obserwować w czym im to jedzenie przywozisz;) tu masz namiar na hurtownie gastronomiczną, znajdziesz tam wszystko co będziesz potrzebować https://www.hybryda-gastro.pl/category/ ... -transport ceny mają bardzo dobre;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 11 Queries | GZIP : Off ]
cron