Rezerwacja stolików

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Rezerwacja stolików

Postautor: Manna » 26 sty 2015, o 12:45

Jestem na etapie otwierania restauracji i zastanawiam się nad system rezerwacji stolików - waszym zdaniem lepiej wprowadzić rezerwacje internetową czy telefoniczna będzie wystarczająca?
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Rezerwacja stolików

Postautor: Fards » 27 sty 2015, o 13:30

Przy dużym ruchu telefoniczna słabo się sprawdza - kelnerzy nie mają nawet kiedy odebrać tego telefonu. Myślę, że telefoniczna będzie lepszą opcją. Taki najprostszy i najwygodniejszy system to booking-please :)
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Rezerwacja stolików

Postautor: OurellQa » 25 mar 2015, o 12:57

fards - to wkońcu ta telefoniczna jest ok czy nie? Bo w dwóch zdaniach zaprzeczasz sam sobie...
no avatar
User

Zibi_2

Posty

32

Rejestracja

30 kwie 2015, o 14:41

Re: Rezerwacja stolików

Postautor: Zibi_2 » 30 kwie 2015, o 14:42

Początkowo powinna wystarczyć rezerwacja telefoniczna, bo nie możemy spodziewać się dużego ruchu klientów zaraz po otwarciu, no chyba, że będziesz serwować dania półdarmo. Później gdy Twój biznes wypali możesz zainteresować się wdrożeniem rezerwacji przez internet co będzie znacznie ułatwiać prace.
no avatar
User

zarzadzaj_gip

Posty

50

Rejestracja

7 maja 2015, o 00:29

Re: Rezerwacja stolików

Postautor: zarzadzaj_gip » 7 maja 2015, o 00:53

Sprawne zarządzanie – hotel/restauracja wymaga doskonałej znajomości specyfiki branży. Specjalista w tej dziedzinie jest Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe GiP, od 25 lat tworzy programy wspomagające zarządzanie biznesem w branży HoReCa.

Posiadamy przejrzyste oferty, a Nasze programy są bezpieczne, elastyczne, stabilne i co najważniejsze efektywne. Nasze programy obejmują takie kwestie jak rezerwacje miejsc, przyjmowanie oraz wymeldowywanie gości, prowadzenie kasy hotelowej, obsługę służby pięter, zarządzanie sprzedażą, raporty managerskie oraz inne zagadnienia związane z funkcjonowaniem hotelu.

więcej na: http://www.gip.com.pl/www/
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Rezerwacja stolików

Postautor: beata22 » 10 cze 2015, o 09:37

W większości miejsc w jakich byłam jest rezerwacja telefoniczna. Nawet parę dni temu dzwoniłam do restauracji Mekong w Krakowie rezerwować bo byłam przejazdem. Mało kto ma chyba specjalny system.
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Rezerwacja stolików

Postautor: Diana21 » 12 lis 2015, o 21:43

Myślę, że telefoniczna będzie na początek okey, jeśli rezerwacji będzie na tyle dużo, można myśleć o systemie;) a skoro restauracja jest nowa, to z pewnością potrzeba wiele sprzętu, duży wybór w dobrych cenach jest w hurtowni http://www.hybryda-gastro.pl/ można tu znaleźć niemal wszystko co do gastronomi potrzebne;)
no avatar
User

Katia

Posty

51

Rejestracja

23 lis 2015, o 12:51

Lokalizacja

Łodź

Re: Rezerwacja stolików

Postautor: Katia » 30 lis 2015, o 14:32

Telefoniczna jest jednak dobra pod tym kątem, że można wybadać kto przyjdzie. Nie wszyscy chcą mieć rodzinę z trojgiem dzieci w sobotę wieczorem, kiedy przychodzi tylu ludzi na randki i chcieliby mieć spokój i ciszę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.076s | 13 Queries | GZIP : Off ]