Pies

Dowcipy, śmieszne filmy znalezione na YouTube ...
no avatar
User

DawidJasper

1

23 lip 2022, o 15:59

Re: Pies

Postautor: DawidJasper » 23 lip 2022, o 15:59

Superanckie pieski
no avatar
User

kcaj

32

5 wrz 2018, o 18:51

Postautor: kcaj » 28 lip 2022, o 13:24

BARF jest ok, ale nie zawsze jest wskazany. Bywają też inne zalecenia. Każdy przypadek jest inny. Bez konsultacji z vetem nie ma co decydować. Ale jakość karmy ma na pewno znaczenie. Wielu jedzie na tych marketowych, a to najgorsze co może być. Tam mięsa takiego prawdziwego to właściwie nie ma. Jak już to coś odzwierzęcego pewnie w składzie. Byle było. Same wypełniacze. Fajnie wypada wspomniana tu karma Empire. Pod względem składu jest dobrze. A jakby nie patrzeć od tego sporo zależy, bo psiaki nie mają za dużego wyboru. Jedzą to, co im damy.
no avatar
User

dekiskosot

60

27 lut 2018, o 06:20

Postautor: dekiskosot » 5 sie 2022, o 11:07

Ja mojemu psu gotuję, więc wiem ze ma dobrą dietę, psiak zdrowy jak szczeniak ;)
no avatar
User

stoperek

859

16 kwie 2021, o 13:51

Postautor: stoperek » 12 sie 2022, o 18:47

Każdemu kto dba o zdrowie czworonożnych przyjaciół polecam zajrzeć na stronę https://www.animalisland.eu/. Znajdziecie tam pożywienie dla kotów i psów zawierające wszystkie najważniejsze składniki potrzebne w zdrowej diecie pupili. Dodatkowo w swojej ofercie firma posiada akcesoria ręcznie wykonane ze szkła z recyklingu posiadające międzynarodowy atest Food Contact dający pewność ich bezpieczeństwa. Szczerze polecam ten sklep.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia