Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: Piter » 26 paź 2015, o 12:45

Coraz częściej wyjeżdżam z pracy na różne szkolenia. Z tego co zaobserwowałem to w ostatni wieczór szkolenia wszyscy konkretnie imprezują :P Problem w tym, że min ja jestem jednym z kierowców więc muszę na następny dzień wsiąść za kółko :roll: No i teraz zastanawiam się czy kupić sobie jakiś alkomat (chociaż trochę szkoda mi kasy) czy po prostu szukać jakiegoś posterunku policji w okolicy i tam się zbadać przed drogą. Co Wy robicie w takich sytuacjach :?:
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: armani » 28 paź 2015, o 12:10

ale na ten komisariat policji to chcesz jechać autem?
bo jeśli tak, to jak policjanci będa o tym wiedzieli, a Tobie wyjdzie coś na badaniu alkomatem to Ci współczuję . możesz ponieść wtedy konsekwencje prowadzenia po pijaku na komisariat.

lepiej kup sobie alkomat w jakimś spy shopie. taki najprostszy nie kosztuje wcale dużo.
Awatar użytkownika
User

mostofiz

Posty

3

Rejestracja

28 sty 2015, o 11:00

Lokalizacja

Giżycko

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: mostofiz » 28 paź 2015, o 12:14

Jak dla mnie prowadzenie to głupota. W szczególności jeżeli teraz wprowadzili blokadę alkoholową...
no avatar
User

Rien

Posty

44

Rejestracja

20 paź 2015, o 09:34

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: Rien » 29 paź 2015, o 02:15

Nie lepiej po prostu odpuścić sobie tą jedną noc przed podróżą? głowa spokojna i samopoczucie lepsze;)
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: blackspade » 29 paź 2015, o 14:03

Ja też raczej polecam kupić alkomat :D
Ewentulanie jeszcze możesz skorzystać z takiego wirtualnego alkomatu.
Ale wiadomo, że tam 100 % pewności nie będziesz miał ;)
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: Piter » 29 paź 2015, o 22:22

No niby lepiej odpuścić dzień przed...ale z drugiej strony wiecie jak to czasami bywa...Nie da się tak wszystkiego zaplanować :P

Chociaż w sumie o tym prowadzeniu auta na komisariat to faktycznie nie pomyślałem :D
A o co chodzi z tym wirtualnym alkomatem bo nie kumam.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: blackspade » 30 paź 2015, o 10:46

Tutaj sobie zobacz wszystko http://www.wirtualnyalkomatonline.pl/
Generalnie musisz podać ile wypiłeś alkoholu i jakiego. Do tego np swoją wagę i płeć. Im więcej danych podasz tym otrzymasz dokładniejsze wyniki.
Wiadomo, że nie zastąpi to normalnego alkomatu, ale przynajmniej możesz szacunkowo określić przez jaki czas nie powinieneś prowadzić jeszcze auta.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: Piter » 30 paź 2015, o 13:04

blackspade pisze:Tutaj sobie zobacz wszystko http://www.wirtualnyalkomatonline.pl/
Generalnie musisz podać ile wypiłeś alkoholu i jakiego. Do tego np swoją wagę i płeć. Im więcej danych podasz tym otrzymasz dokładniejsze wyniki.
Wiadomo, że nie zastąpi to normalnego alkomatu, ale przynajmniej możesz szacunkowo określić przez jaki czas nie powinieneś prowadzić jeszcze auta.

Ahh rozumiem. W sumie to całkiem fajna alternatywa, dzięki za info :!:
Najwyżej przestanę pić o jakiejś określonej godziny tak żebym zdąrzył wytrzeźwieć :D
Awatar użytkownika
User

ledy2

Posty

3

Rejestracja

30 paź 2015, o 10:20

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: ledy2 » 30 paź 2015, o 15:32

Najlepszym sposobem na uniknięcie nieświeżości na następny dzień to darowanie sobie alkoholu na imprezie. Przecież bez tego też można się dobrze bawić. Kierowca powinien być odpowiedzialny i rozważny. Przypomina, że jeśli wozisz innych to za nich także odpowiadasz, nie tylko za siebie
Człowiek naraża się na łzy, gdy raz pozwoli się oswoić.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Prowadzenie samochodu po zakrapianej imprezie

Postautor: danny4231 » 15 gru 2017, o 12:46

Ja kupiłem specjalistyczny alkomat elektrochemiczny Iblow. Osobiście uważam, iż nie ma lepszego sposobu na zbadanie się na obecność alkoholu w naszym organizmie. Zmierzając w stronę posteruku policji tylko stracisz sporo czasu, nerwów... no i kto wie, może przy okazji nabawisz się zbędnych kłopotów. :P Dzięki https://www.azstudio.com.pl/ nie muszę się martwić o kłopot tego typu, gdyż posiadam pod ręką alkomat w swojej furze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.159s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron