Maszyny do popcornu i frytkownica - zakup

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Maszyny do popcornu i frytkownica - zakup

Postautor: Adamus » 9 lip 2022, o 16:29

Cześć,
Potrzebuję dobrego dostawcy w zakresie maszyn do popcornu i frytkownicę, gdzie mogę je znaleźć w dobrych cenach i od najlepszych producentów. Oczywiście zależy mi także na dobrym kontakcie, bo pewnie nie będzie to mój ostatni zakup. Pozdrawiam!
no avatar
User

Katana

Posty

3

Rejestracja

10 lip 2022, o 08:37

Re: Maszyny do popcornu i frytkownica - zakup

Postautor: Katana » 10 lip 2022, o 08:38

siemka witam
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Maszyny do popcornu i frytkownica - zakup

Postautor: Konek » 13 lip 2022, o 07:14

Ze swojego doświadczenia zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili ofertę hurtowni Invest Horeca u których będziecie mogli znaleźć propozycje w zakresie maszyn do popcornu https://investhoreca.pl/q/?keywords=popcorn My na przykład kupiliśmy "bredeco - retro BREDECO 10080006 BCPK-300-WR" niewysoka cena, a odpowiednia wydajność i nie awaryjna opcja.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Maszyny do popcornu i frytkownica - zakup

Postautor: RafałSek » 18 lip 2022, o 04:49

Podzielam wypowiedź poprzednika i również uważam, że akurat hurtownia Invest Horeca to bardzo dobry kierunek jeśli chcecie skutecznie rozwijać swoją firmę i jednocześnie dużo lepiej sprzedawać swoje produkty z dużą wydajnością podczas wyrabiania popcornu, frytek, lodów itd. a jednak teraz nad morzem, czy jeziorami na to popyt jest naprawdę ogromny :)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Maszyny do popcornu i frytkownica - zakup

Postautor: Adamus » 18 lip 2022, o 04:57

Mega dzięki za informacje! Chętnie zerknę i mam nadzieję, że podrzucicie trochę ciekawych podpowiedzi :)
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Maszyny do popcornu i frytkownica - zakup

Postautor: MaciejK » 19 lip 2022, o 05:58

Na pewno warto skutecznie zainwestować w wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne, zarówno maszynę do lodów tajskich, które są zdecydowanie hitem podczas letniego sezonu. Taką maszynę, możesz kupić w hurtowni gastronomicznej Invest Horeca https://investhoreca.pl/. Dużym ich plusem jest nie tylko serwis gwarancyjny, ale również pogwarancyjny. Miłą obsługa i terminowość przeprowadzonych realizacji. Pozdrawiam!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.075s | 15 Queries | GZIP : Off ]