Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Rien

Posty

44

Rejestracja

20 paź 2015, o 09:34

Re: Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Postautor: Rien » 18 cze 2017, o 15:45

w moim przypadku wypożyczanie samochodu by się nie sprawdziło potrzebuję stale sprawnych czterech kółek dlatego mam własny samochód i serwisuje go w Euromaster
Awatar użytkownika
User

Ozoba

Posty

5

Rejestracja

21 cze 2017, o 10:14

Lokalizacja

Kraków

Re: Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Postautor: Ozoba » 21 cze 2017, o 10:18

Bo z reguły wypożyczanie aut to rozwiązanie krótko terminowe, nie widziałam jeszcze osoby która jeździłaby wynajętym autem przez msc czy dwa ;)
no avatar
User

kolik

Posty

5

Rejestracja

10 sie 2017, o 16:45

Re: Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Postautor: kolik » 10 sie 2017, o 16:46

Czy wynajem samochodu opłaca się? Jaki jest koszt wynajmu takiego auta?
no avatar
User

aleks454

Posty

46

Rejestracja

23 lis 2017, o 19:11

Re: Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Postautor: aleks454 » 21 cze 2018, o 19:50

Witam wszystkich zainteresowanych tematem . Ze swojej strony chciałbym Wam polecic strone http://www.master-car.com.pl/ . Jest to wypozyczalnia samochodow, ktora moim zdaniem ma najlepsza oferte na rynku. Czesto korzystam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony.
no avatar
User

oli32

Posty

249

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Postautor: oli32 » 4 lip 2022, o 17:53

Ja bym nie ograniczała się tylko do jednego miasta. Teraz są wypożyczalnie, które mają swoje oddziały w całym kraju. Tak działa ta https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia- ... dow-torun/ . Mają swój punkt też w Toruniu. Auto można zwrócić w dowolnym ich oddziale. Ceny też są w porządku, za dobę zapłacimy kilkadziesiąt złotych. Wszystkie dokumenty wypełniamy online, asystent może nam w tym pomóc.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]