Fakturowanie w firmie - wybór programu

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Fakturowanie w firmie - wybór programu

Postautor: Konek » 5 sty 2022, o 13:57

Moje pytanie brzmi identycznie jak w temacie, czyli jaki program warto wybrać do fakturowania i obsługi w zakresie księgowości na rok 2022. Z góry dziękuję za Wasze wskazówki i konkretne podpowiedzi!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Fakturowanie w firmie - wybór programu

Postautor: Adamus » 5 sty 2022, o 14:00

Osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat programu Rafsoft https://www.rafsoft.net/ jeden z lepszych do wygodnego fakturowania i organizacji pracy w dziale księgowym. Jednocześnie uprzejma i dość szybko reagująca obsługa techniczna, która szczególnie na początku naprawdę się przydaje.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Fakturowanie w firmie - wybór programu

Postautor: EmilCh » 6 sty 2022, o 12:00

Też jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika. W przypadku RafSoft nie ma problemy z odpaleniem i też standardem działania, program warto kupić to zawsze warto zapytać się u źródła, a na pewno podjęte decyzje będą jak najbardziej słuszne. Pozdrawiam i dajcie znać jak to dokładnie jak to wygląda u Was kiedy w końcu zaczniecie go wprowadzać.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Fakturowanie w firmie - wybór programu

Postautor: Konek » 6 sty 2022, o 12:04

Super, takich konkretów szukałem! To zaraz zabieram się za sprawdzenie, mam nadzieję ze będzie to dobry program na cały rok.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Fakturowanie w firmie - wybór programu

Postautor: MaciejK » 7 sty 2022, o 11:57

Bardzo dobry program do fakturowania to Faktura VAT 2022 zarówno Start, Standard, czy też Pro. Stawiają na profesjonalizm obsługi, dobrą cenę za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu na przykład w wersji standardowej mamy - Szybkie wystawianie faktur, Seryjne drukowanie dokumentów, Definiowanie wyglądu faktury, gotowe style dokumentów, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Kopie bezpieczeństwa i długo jeszcze trzeba byłoby wymieniać.
no avatar
User

dominiczka

Posty

149

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Fakturowanie w firmie - wybór programu

Postautor: dominiczka » 7 lut 2022, o 16:00

U nas w firmie stosuje sie program do fakturowania online dzieki czemu mamy zdalny dostep do stanow magazynowych nawet z domu :)
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1629

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Fakturowanie w firmie - wybór programu

Postautor: krystynaaa » 9 cze 2022, o 10:37

Jeżeli chodzi o zarządzanie fakturami to z czystym sumieniem mogę polecić wam system V-Desk. Jest naprawdę bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze. Ogólnie potrafi bardzo ułatwić pracę także jak najbardziej warto na niego postawić
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.175s | 14 Queries | GZIP : Off ]