Plany inwestycyjne

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

rade3kpaw3l

Posty

1

Rejestracja

10 gru 2021, o 14:56

Plany inwestycyjne

Postautor: rade3kpaw3l » 10 gru 2021, o 15:01

Nie byłem pewny, czy moje plany inwestycyjne są możliwe i bezpieczne do realizacji, ale po konsultacji z POL-TAX dopiąłem swego i niczego nie żałuję! Podczas profesjonalnego konsultingu w zakresie doradztwa finansowego i gospodarczego, księgowi ustalili ryzyko i zaproponowali mi najbardziej korzystne rozwiązanie. Są kompleksowi i solidni. Właśnie dlatego wciąż współpracuję z tym biurem i POL-TAX mogę polecić każdemu warszawskiemu przedsiębiorcy!
no avatar
User

arabika

Posty

1281

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Plany inwestycyjne

Postautor: arabika » 19 gru 2021, o 12:49

No ja jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z takich rozwiązań więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to wiem, że bartek popiel doskonale potrafi opisać to w jaki sposób rozwijać swoje przedsiębiorstwo. Właśnie dlatego ja bardzo chętnie takich porad słucham.
no avatar
User

arabika

Posty

1281

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Plany inwestycyjne

Postautor: arabika » 19 maja 2022, o 16:28

Niestety ja jeszcze takich rzeczy u siebie w firmie nie miałam okazji wdrażać, ale na tą chwilę zdecydowanie najbardziej zależy mi na tym aby właśnie rozwijać moją działalność. Jak udało mi się niedawno natrafiać na wpis na stronie https://esportradio24.pl/przeprowadzani ... oju-firmy/ to jestem przekonana, że takie badania w firmie są świetną sprawą.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 12 Queries | GZIP : Off ]