Słuchawki ochronne a muzyka

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

ekaniekani123

Posty

5

Rejestracja

14 sty 2021, o 15:15

Słuchawki ochronne a muzyka

Postautor: ekaniekani123 » 19 maja 2022, o 08:58

Dzień dobry!
Czy wiedzieliście, że niektóre modele słuchawek myśliwskich - tych służących do aktywnej ochrony słuchu - mają specjalne wejścia, pozwalające na podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku? Zastanawiam się, czy jako odtwarzacze audio te modele, jakie udało się znaleźć na https://cyngiel.com.pl/sklep-z-bronia/ochronniki-sluchu/sluchawki-aktywne/ mogłyby konkurować z tradycyjnymi słuchawkami.
Ceny są w zasadzie na porównywalnym poziomie. Tylko czy jakość muzyki, która gra w takich ochronnikach, byłaby też na takim dobrym poziomie?
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Słuchawki ochronne a muzyka

Postautor: malgorzata80 » 20 paź 2022, o 16:38

Skoro o słuchawkach mowa, to ja zastanawiam się właśnie jakie słuchawki bezprzewodowe do 500 zł ranking kupić. Możecie polecić mi coś sprawdzonego przez was samych?
no avatar
User

oli32

Posty

251

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Słuchawki ochronne a muzyka

Postautor: oli32 » 8 sty 2023, o 08:17

Słuchanie na słuchawkach nie zawsze jest zdrowe. Może uszkadzać słuch. Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie wyciszenie pomieszczenia i zewnętrzne odtwarzanie muzyki. Do wyciszenia można wykorzystać takie https://www.mega-acoustic.pl/sklep/falc ... ne-pet-2d/ panele ścienne, które są proste w montażu i bardzo skuteczne.
no avatar
User

tenderm

Posty

297

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Słuchawki ochronne a muzyka

Postautor: tenderm » 9 sty 2023, o 17:16

Sam zastanawiałem się ostatnio jakie słuchawki z mikrofonem kupić do mojego komputera, a że wybór jest bardzo duży to skorzystałem z rankingu gdzie przedstawiono mi najbardziej polecane modele. To był świetny wybór!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 14 Queries | GZIP : Off ]