Długi i ich ściąganie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Prithvi32785

Posty

5

Rejestracja

4 sty 2021, o 16:41

Długi i ich ściąganie?

Postautor: Prithvi32785 » 20 lut 2022, o 10:36

Jak załatwić taką delikatną sprawę, żeby nie popsuć sobie dobrych relacji biznesowych?
To dla mnie nowa sytuacja, że ktoś nie zapłacił w terminie i ciągle daje mi różne wymówki zamiast pieniędzy. Nie wiem, może najlepiej oddać sprawę prawnikom z www.aif.com.pl/windykacja/ i niech oni nękają moich dobrych (czy na pewno?) partnerów...
Takie "umywanie rąk" to najlepsze rozwiązanie, czy znacie inne metody postępowania?
no avatar
User

Johen

Posty

405

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Długi i ich ściąganie?

Postautor: Johen » 8 mar 2022, o 08:27

W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się pomoc odpowiedniej firmy z dużym doświadczeniem. Polecam ICG-Group - bardzo mi pomogli i to nie raz ;)
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Długi i ich ściąganie?

Postautor: yupixer » 23 mar 2022, o 11:26

Ale co to za dobra relacja biznesowa gdy firma nie płaci? Jeśli nie odpowiada na twoje wezwania i nie reaguje, to ciężko mówić o "dobrej relacji". Lepiej skontaktuj się z windykacja-online.pl i szybko podejmij zdecydowane działania, żeby odzyskać dlugi, bo możesz nie być jedyny, któremu ta firma nie wypłaca ;)
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Długi i ich ściąganie?

Postautor: nierra » 28 kwie 2022, o 06:35

Starajcie się nie popaść w długi za wszelką cenę. Są różne rozwiązania jak np. konsolidacja chwilówek by windykacji i komornika uniknąć. Zawsze można wyjść z nawet najtrudniejszej sytuacji tylko trzeba tego chcieć
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 12 Queries | GZIP : Off ]