Handel fotowoltaiką

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Handel fotowoltaiką

Postautor: klar » 8 kwie 2022, o 08:42

Czy ktoś z Was działa na terenie całego kraju? Jak sobie radzicie?
Robię zlecenia tylko dla klientów z okolicy, ale z polecenia mam coraz więcej zapytań z innych terenów w Polsce.
Tylko tam nie opłaca mi się zabierać mojej ekipy.
Jak to ogarnąć?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Handel fotowoltaiką

Postautor: Piaskowa » 11 kwie 2022, o 12:38

EcoPartner - tego spróbuj. Masz wtedy wykonawców w całej Polski, sam ustalasz wysokość prowizji. Minimum zainteresowania z Twojej strony, a całość może być fajnie zrealizowana i właśnie tego się trzymajcie.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Handel fotowoltaiką

Postautor: klar » 13 kwie 2022, o 09:03

A czy z tym wiążą się jakieś obowiązki?
Znalazłem opis. Na jakiej zasadzie załatwiane są transakcje?
Czy po zawarciu umowy mam jakieś obowiązki? Np. co do minimalnej liczby zleceń czy ich wartości?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Handel fotowoltaiką

Postautor: Piaskowa » 14 kwie 2022, o 21:09

Ile zleceń zrobisz, to twoja sprawa. Nie zrobisz, to nie zarobisz, nie ma w tym nic wielkiego. Zdrowy rozsądek jest najważniejszy. To daje fajne pole do zarobków, ale trzeba to przemyśleć. Sam decydujesz o wysokości prowizji - nikt inny tego za ciebie nie robi.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Handel fotowoltaiką

Postautor: klar » 19 kwie 2022, o 12:13

Umówiłem się z nimi na czwartek na prezentację systemu. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale wstępnie mi pasują zasady, na których to działa. Prawdopodobnie bym całkiem nieźle na tym wychodził, ale to się dopiero okaże. Fajne marki tam są dostępne - taki wykonawca to konkret, ale zobaczymy.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Handel fotowoltaiką

Postautor: Piaskowa » 21 kwie 2022, o 17:01

I słusznie. Znam ten temat od środka, tam nie ma niespodzianek, ale i tak zawsze warto dokładnie sprawdzić umowę. Ewentualnie zaproponować jakieś dodatkowe zasady, obowiązki, prawa. Jasna sprawa.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Handel fotowoltaiką

Postautor: klar » 22 kwie 2022, o 12:08

Będziemy współpracować i zapowiada się, że wyjdzie to nam całkiem nieźle. Na razie niczego nie chcę przewidywać, ale model mi się podoba, mam zapytania, które chcę tak obsłużyć. Ruszamy za kilka dni i widzę, że może wyjść z tego coś ciekawego. Po pierwszym zleceniu będę wiedzieć więcej, natomiast zapowiada się, że będzie całkiem ciekawie.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Hanik

Posty

103

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Handel fotowoltaiką

Postautor: Hanik » 30 kwie 2022, o 22:07

Mogę na to pytanie odpowiedzieć od strony klienta, gdyż współpracowałam przy tworzeniu swej instalacji fotowoltaicznej z firmą Hymon https://hymon.pl/serwis-i-montaz/, która działa na terenie całego kraju. Firma ma dobrą opinię i nie dziwię się gdyż są słowni i pracowici, a do tego mają szybkie terminy realizacji. Myślę, że te terminy są tak przystępne z racji tego, że mają liczne ekipy montażowe aby ogarnąć tak duży obszar.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Handel fotowoltaiką

Postautor: malgorzata80 » 30 maja 2022, o 21:44

Oczywiście że się opłaca tym bardziej że ceny prądu rosną jak szalone. Oczywiście trzeba mieć wsparcie specjalistów którzy pomogą dobrać odpowiedni zestaw oraz uzyskają dofinansowanie do inwestycji. Taką firmą jest https://passive-instal.pl/ i ich doświadczenie zapewnia że będziesz mieć najlepsze rozwiązania dla siebie i swojej rodziny na długie lata.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron