Jak wybrać hosting dla strony www?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Jak wybrać hosting dla strony www?

Postautor: bizz » 25 lut 2022, o 14:02

Ja swoją firmową www ma na Forpsi. Dokładnie ten pakiet https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ - teraz akurat mają go w promocji za 1zł na miesiąc, więc warto spróbować :) Poza firmową www postawiliśmy tam też 2 miesiące temu sklep i także wszystko sprawnie działa.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Jak wybrać hosting dla strony www?

Postautor: Edward6 » 12 mar 2022, o 13:04

Polecam Ci wybrać tani hosting, taki który szybko wykonuje zlecenia i taki który Cię nie okrada. Myślę, że www.cba.pl może zrobić Ci na korzyść. Sam byłem z nich bardzo zadowolony, to naprawdę dobra firma, nieraz musiałem przepłacać teraz nie przepłacam za nic. Możesz kupić płatną wersję lub darmową, darmowa jest tandetna a płatna bardzo dobra.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Jak wybrać hosting dla strony www?

Postautor: Edward6 » 13 mar 2022, o 00:39

Polecam Ci firmę www.cba.pl do serwerownia z dużym doświadczeniem działająca na rynku od wielu lat. Programiści wykonują zlecenia natychmiast, sa uczciwi i niedrodzy. Z pewnością mogę polecić ten serwer każdemu kto chcę zarabiać przez intrenet. Możesz wyybrać albo wersję darmową która jest tandetna albo płatną która jest bardzo dobra. Jeśli masz pytania to wyślij do mnie sms 572-105-411
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 14 Queries | GZIP : Off ]