Sklep online i system płatności ratalnej

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Sklep online i system płatności ratalnej

Postautor: Konek » 27 lut 2022, o 08:18

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim skutecznego systemu płatności ratalnej dla sklepu internetowego? Zależy mi przede wszystkim na funkcjonalności i też jak najniższych kosztach, który system wybrać?
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Sklep online i system płatności ratalnej

Postautor: EmilCh » 27 lut 2022, o 08:22

Tutaj myślę, że możesz wziąć pod uwagę taki system jak iRaty.pl bo z tego rozwiązania korzystamy ponad rok i dobrze przyjęła się przy sprzedaży droższych produktów. Klienci są zadowoleni, szybko rozpatrują wnioski i też nie ma problemów technicznych. Warto myślę, że warto abyście go przetestowali.
no avatar
User

eRzecznik iRaty

Posty

3

Rejestracja

30 gru 2021, o 21:07

Re: Sklep online i system płatności ratalnej

Postautor: eRzecznik iRaty » 27 lut 2022, o 08:24

Dzień dobry,
Nasz system iRaty to całkowicie bezpłatna wtyczka dla sklepów na każdej platformie sklepowej. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep na naszej stronie internetowej - platformafinansowa.pl/wspolpraca W razie jakichkolwiek pytań nasza obsługa pozostaje do Państwa dyspozycji.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Sklep online i system płatności ratalnej

Postautor: Konek » 27 lut 2022, o 08:26

O super, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję że trochę wskazówek się nam jeszcze tutaj pojawi. Pozdrawiam!
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Sklep online i system płatności ratalnej

Postautor: RafałSek » 27 lut 2022, o 08:28

Warto wychodzić na przeciw oczekiwaniom własnych klientów i jednak szukać możliwości żeby ułatwić im zakup również droższych produktów dla klientów indywidualnych, jak i biznesu. My długo szukaliśmy optymalnego rozwiązania i akurat w przypadku iRaty to bardzo wygodne rozwiązanie również z opcją dla firm opcji i leasingu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]