Wyposażenie do restauracji - poszukiwania

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Wyposażenie do restauracji - poszukiwania

Postautor: EmilCh » 7 gru 2021, o 07:37

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do kuchni w lokalu gastronomicznym? Z jaką hurtownią tego typu dobrze Wam się współpracuje, pozdrawiam!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wyposażenie do restauracji - poszukiwania

Postautor: Adamus » 11 gru 2021, o 13:33

W mojej opinii poszukiwania dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego wysokiej jakości wykonania to warto tutaj wymienić w mojej opinii Invest Horeca https://investhoreca.pl/ co do których można zarówno liczyć na jakość, pełne wsparcie i jednocześnie różnorodność zestawień zarówno jeżeli chodzi o meble metalowe, sprzęty, garnki, czy drobne akcesoria :)
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wyposażenie do restauracji - poszukiwania

Postautor: Konek » 26 gru 2021, o 12:12

W zakresie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości rozwiązań mebli, akcesoriów, czy sprzętów do gastronomii to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Invest Horeca tutaj wyłącznie kupujemy potrzebne rzeczy do naszej restauracji. Szeroka gama, świetne podejście obsługi i dotrzymanie terminów realizacji.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wyposażenie do restauracji - poszukiwania

Postautor: EmilCh » 26 gru 2021, o 12:17

O proszę dobrze wiedzieć, no to mam nadzieję że jeszcze trochę wskazówek się pojawi!
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wyposażenie do restauracji - poszukiwania

Postautor: RafałSek » 29 gru 2021, o 07:39

W mojej opinii jak najbardziej warto poszukiwania również zwrócić uwagę na wybór hurtowni gastronomicznej w przypadku ktorych będziecie mogli liczyć na jakość, pełne wsparcie i dokładność wykonanych realizacji. My zdecydowaliśmy się przy długofalowej współpracy postawić na Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, wysoką jakość i jednocześnie profesjonalne podejście do klienta. Wszystko przebiegło jak najbardziej po naszej myśli i do tego biznes horeca sprawnie może nam się rozwijać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 12 Queries | GZIP : Off ]