Outsourcing

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

outsourcing3

Posty

1

Rejestracja

12 lip 2021, o 12:03

Re: Outsourcing

Postautor: outsourcing3 » 12 lip 2021, o 12:06

Zlecanie podwykonawcom niektórych zadań w firmie, w których oni się specjalizują jest najmądrzejszym rozwiązaniem. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale przede wszystkim czasu, który można poświęcić na planowanie i dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Sam korzystam z tego typu usług, jak outsourcing it czy outsourcing wysyłki paczek ze sklepu internetowego.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Outsourcing

Postautor: malgorzata80 » 28 paź 2021, o 15:15

Zdecydowanie wydaje mi się, że jak szukasz obsługi to warto sięgnąć po profesjonalną firmę z branży IT to będzie zawsze taka najlepsza opcja i zapewnisz sobie kompleksowa obsługę. U mnie jest firma https://enicom.pl/ i nie mamy z nimi problemów, współpraca się dobrze układa, oczywiście to z jaką firmą będziesz pracował to już indywidualna kwestia zależna też od tego na jakiej obsłudze będzie Ci zależeć.
no avatar
User

Cetno18

Posty

1

Rejestracja

13 lis 2021, o 12:30

Re: Outsourcing

Postautor: Cetno18 » 13 lis 2021, o 12:32

Zerknij na ofertę cloudware, ta Poznańska firma na swojej stronie umieszcza ciekawe informacje na temat swojej działalności
Outsourcing ittakże w Twojej firmie
no avatar
User

Aligru

Posty

141

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: Outsourcing

Postautor: Aligru » 1 sie 2022, o 10:45

Ostatnio słyszałam, że QSense zajmuje się outsourcingiem pracowników przy kontroli jakości. Wydaje się to interesującą opcją. Jakby nie patrzeć, w tym aspekcie pracowników ciągle brakuje..
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.069s | 15 Queries | GZIP : Off ]