Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

miki789

Posty

27

Rejestracja

31 gru 2015, o 08:05

Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Postautor: miki789 » 19 paź 2021, o 08:17

Czytałem ostatnio, że sporo osób rozwiązuje problem z kredytami frankowymi, a wiele sądów potwierdza, że banki stosowały w umowach klauzule niedozwolone. Jak u was poszło z przekształceniem, czy rozwiązaniem umowy?
no avatar
User

Maciuszek87

Posty

14

Rejestracja

6 mar 2020, o 09:04

Re: Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Postautor: Maciuszek87 » 22 paź 2021, o 08:22

Rozwiązałem umowę o kredyt frankowy, dzięki zaangażowaniu pana Rafała Sangowskiego z Poznania. Zgłosiłem się do niego, ocenił możliwości i powalczyłem. Generalnie sporo zaoszczędziłem, bank się zgodził na wszystkie pomysły zgłoszone przez specjalistę. Dostałem można powiedzieć inne warunki spłaty, znacznie lepiej przystosowane do mojej realnej zdolności kredytowej. A teraz się zaczyna z podwyżkami stóp procentowych. Komiczny kraj.
no avatar
User

tomi

Posty

23

Rejestracja

5 wrz 2021, o 10:23

Re: Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Postautor: tomi » 28 lis 2021, o 14:35

Tak naprawdę bez pomocy prawnej to ciężko cokolwiek zdziałać tak naprawdę. Na początku to samo sprawdzenie zapisów umowy kredytowej jest bardzo ważne. Czy bank zawarł klauzule niedozwolone w umowie, od tego wszystko zależy. Z prośbą o takie właśnie sprawdzenie to ja do Clever Step się zgłosiłem. Nawet przez ich stronę https://cleverstep.pl/ można taką umowę przesłać. Za to nic się nie płaci, a pozwala ocenić konkretną sytuację.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Postautor: nierra » 31 gru 2021, o 09:47

Jasne, że warto zasięgnąć pomocy prawnej, jednak w pierwszej kolejności dobrze byłoby poszukać przydatnych artykułów. Z mojej strony polecam http://www.extor.pl/przewalutowanie-kre ... -wiedziec/ - gdzie mowa o przewalutowaniu takiego kredytu
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Postautor: OndajOn » 31 gru 2021, o 12:31

Z każdej sytuacji jest wyjście tylko trzeba szukać pomocy. Na przykład konsolidacyjny kredyt na spłatę chwilówek jest najlepszym rozwiązaniem przy tego typu zadłużeniu. W przypadku frankowego kredytu najlepiej udać się do kancelarii
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 12 Queries | GZIP : Off ]