Obrót fotowoltaiką

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Obrót fotowoltaiką

Postautor: klar » 13 sie 2021, o 06:46

Duża skala, zainteresowani z całego kraju, ale jednak prowadzę działalność lokalną, współpracuję z lokalnymi wykonawcami. Teraz jak tym zarządzać, jak to wszystko zorganizować, aby zapewnić ludziom z różnych miast jakościowe rozwiązania, na których przy okazji mogę dobrze zarobić?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Obrót fotowoltaiką

Postautor: Piaskowa » 16 sie 2021, o 07:23

Ecopartner znasz? Nie wiem, czy dokładnie o to ci chodzi, ale tam zawierasz jedną umowę i współpracujesz z wieloma znanymi firmami z całej Polski. U nas ten motyw się sprawdza. Tam masz wyłącznie znanych graczy - nie ma anonimów. Cóż... przetestuj.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Obrót fotowoltaiką

Postautor: klar » 16 sie 2021, o 08:53

Znać, to nie znam, ale poczytałem i przynajmniej wstępnie wygląda to całkiem ciekawie.
I w tym modelu jednocześnie współpracuję z wieloma firmami, ale mam taki obowiązek, że muszę zlecać wielu?
Fajnie, że są tam znane marki, ale czy pojawiają się jakieś konkretne obowiązki lub ograniczenia?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Obrót fotowoltaiką

Postautor: Piaskowa » 17 sie 2021, o 11:45

Nie masz obowiązku zlecać wielu. Działasz z takimi firmami, które ci odpowiadają.
Najważniejsze, że działasz. Pozostałe kwestie nie mają większego znaczenia.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Obrót fotowoltaiką

Postautor: klar » 18 sie 2021, o 08:50

Rozmawiałem z gościem od nich. Nie pamiętam imienia, ale ogólnie umówiliśmy się na spotkanie w piątek. Z opisu wynika, że taki model by mi pasował, ale najpierw muszę przejść przez etap sprawdzania zdjęć. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nastawienie mam pozytywne, bo wygląda na to, że czegoś takiego potrzebuję.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Obrót fotowoltaiką

Postautor: Piaskowa » 23 sie 2021, o 12:17

W umowie nie ma niczego szczególnego, co wymaga uwagi. Raczej żadnych haków.
Ale wiadomo - lepiej niech ktoś ją sprawdzi. Ogólnie - obstawiam, że ten model powinien Ci zrobić różnycę.
Raczej wszystko powinno być w porządku.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Obrót fotowoltaiką

Postautor: wamies » 9 gru 2021, o 09:34

Czy ktoś z was korzysta z magazynu energii? Znalazłem ciekawą ofertę na stronie https://suntrack.pl/365-magazyn-energii i zastanawiam się nad zakupem, ale chciałbym się dowiedzieć na ile jest to przydatne w praktyce, może ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]