Auta do firmy

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Janusz Bąk

Posty

45

Rejestracja

26 cze 2021, o 06:48

Auta do firmy

Postautor: Janusz Bąk » 5 lip 2021, o 23:07

Hej! Jakiś czas temu poszukiwałem auta do firmy i powiem Wam że Renault Kangoo używany, jest naprawdę godnym polecenia samochodem do zadań takich jak przewożenie czegoś itd. Ten mały dostawczak robi bardzo dobrą robotę, biorąc przy tym mało paliwa.
no avatar
User

joanna87

Posty

2

Rejestracja

17 sie 2021, o 12:14

Re: Auta do firmy

Postautor: joanna87 » 17 sie 2021, o 12:17

Janusz, a oglądałeś nowe modele Renault? Wiele z nich pozytywnie zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami, dynamiką jazdy a także walorami wizualnymi. Polecam odwiedzić Salon Renault Dyszkiewicz pod Warszawą jeśli byłbyś zainteresowany. Ceny są dość przystępne i można otrzymać korzystne warunki finansowania samochodu.
no avatar
User

arabika

Posty

1286

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Auta do firmy

Postautor: arabika » 18 lip 2022, o 14:33

No ja raczej nie planuję kupować żadnych aut do mojej firmy i wiem, że w każdym razie bardzo fajną opcją jest mieć możliwość ich wypożyczenia. Na pewno bardzo fajną ofertę zawsze będą mieli w https://www.proxima.waw.pl/ i jestem przekonana, że każdy znajdzie tam samochód dostawczy dla siebie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 11 Queries | GZIP : Off ]