baza kontrahentów

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

baza kontrahentów

Postautor: Marcelus » 7 cze 2015, o 21:11

dzień dobry, jestem po pierwszych przymiarkach do założenia firmy, która współpracowałaby z innymi w formie dostaw ale do tego potrzebuję takiej bazy adresów żeby się z nimi kontaktować. wiem, że da się to kupić legalnie ale czytałaem też, że da się i legalną kupić taką, która niewiele pomoże. w takim razie potrzebuję czegoś, co będzie aktualne przede wszystkim i do tego te adresy będą takie, które na pewno będą mi odpowiadać pod względem branży. wybrałem kilka firm, najbardziej póki co odpowiada mi jedna ale w moim otoczeniu nikt z niej nie korzystał więc nie biorę jej na poważnie.. może jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Re: baza kontrahentów

Postautor: Olga » 11 cze 2015, o 12:02

hm, może spróbuj popytać na większych forach? Może odzew będzie wiekszy?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: baza kontrahentów

Postautor: SalamonK » 11 cze 2015, o 21:10

Ja kupowałem taką bazę danych od Printec, wprawdzie do newslettera ale to nie ma większego znaczenia. Jeśli chcesz obsługiwać taką bazę sam to i tak potrzebny Ci będzie program mailingowy bo na piechotę tyle maili wysyłać Ci nie przejdzie. Taki program na pewno ma możliwość uruchomienia systemu raportów, żebyś zobaczył jakie wyciągasz z bazy efekty. A co do samego ukierunkowania (wyselekcjonowania) odbiorców wg tego co sobie życzysz, to myślałem, że to standard....no u nich na pewno.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: baza kontrahentów

Postautor: Marcelus » 16 cze 2015, o 20:54

a jakbym na początku się zwrócił do nich o przeprowadzenie kawałka kampanii do nich, to jak koszty wyglądają, nie wiesz? bo nie będę zawracał głowy jak drogo, bo na pewno bym się nie zdecydował.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: baza kontrahentów

Postautor: SalamonK » 17 cze 2015, o 20:07

uderzaj po wycenę bez obawy! miałem kilka tańszych ofert ale za to mocno okrojonych więc nie ma co kombinować!
Awatar użytkownika
User

giwea

Posty

29

Rejestracja

31 maja 2017, o 11:38

Re: baza kontrahentów

Postautor: giwea » 12 kwie 2021, o 19:00

Do obsługi takiej bazy klientów świetnie sprawdz się HLR. Pozwala ono na wysyłanie treści jedynie do aktualnie aktywnych numerów. Dzięki temu zaoszczędzamy również czas dzwoniąc do klientów - w bazie nie ma numerów, które nie są aktywne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.416s | 14 Queries | GZIP : Off ]