Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Postautor: klar » 23 mar 2021, o 09:54

Jak w temacie. Proszę o jakieś sugestie. Jak do tego podejść?
Chcę zarabiać, ale dać też ludziom solidny produkt. Co robić?
Zawrzeć umowę z jedną firmą i niech ona się tym dalej zajmuje, a dla mnie jedynie kasa za pośrednictwo?
Pomysły?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Postautor: Piaskowa » 24 mar 2021, o 11:06

Nie, nie zawieraj umowy z jedną firmą, bo to jest totalnie bezsensu.
Najlepsze rozwiązanie masz opisane tutaj - https://ecopartner.co/partner
Jedna umowa i jednocześnie opcja korzystania z wielu sprawdzonych wykonawców.
Nie da się bazować na jednej firmie, dawać zróżnicowane opcje, tym bardziej mając klientów z całej Polski.
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Postautor: jjusti18 » 24 mar 2021, o 22:31

Nie mam pojęcia, ale może zgłoście się do firmy Respect Energy. Oni zajmują się skupem energii pochodzącej z odnawialnych źródeł i potem zajmują się jej dostawą do kolejnych osób, firm etc. Może wam doradzą i w tym zakresie... Nic nie szkodzi spróbować...
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Postautor: klar » 25 mar 2021, o 09:54

Piaskowa pisze:Nie, nie zawieraj umowy z jedną firmą, bo to jest totalnie bezsensu.
Najlepsze rozwiązanie masz opisane tutaj - https://ecopartner.co/partner
Jedna umowa i jednocześnie opcja korzystania z wielu sprawdzonych wykonawców.
Nie da się bazować na jednej firmie, dawać zróżnicowane opcje, tym bardziej mając klientów z całej Polski.



Poczytałem i wygląda to całkiem ciekawie. Te kwoty, które są tam podane, są realne?
Widzę sporo znanych marek. A jak to wygląda w praktyce? Działasz z jedną firmą czy z wieloma?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Postautor: Piaskowa » 29 mar 2021, o 19:06

Tak - w 100 proc. realne. Tak naprawdę nie da się korzystać tylko z jednej firmy, jeśli działasz na całą Polskę. Po prostu nie będziesz ciągnąć z jednej strony Polski firmy na drugi, bo wtedy wzrośnie cena dla klienta. A w każdej części Polski można znaleźć coś jakościowego. Serio.
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Postautor: klar » 30 mar 2021, o 09:05

Zawieram z nimi umowę. Przynajmniej wydaje mi się, że to, co jest tutaj: https://ecopartner.co/partner wygląda bardziej niż ciekawie. Zobaczymy, na co dokładnie to się przełoży - na pewno wygląda to bardziej niż ciekawie. Wydaje mi się, że temat jest perspektywiczny, ale dopiero w praniu wyjdzie, czego można się po tym spodziewać. Zobaczymy...
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Postautor: mawko80 » 1 cze 2021, o 06:56

Dobra firma od fotowoltaiki? Ja polecam współpracę z https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-wielkopolskie/, zakładali panele zarówno u mnie w domu, jak również w firmie. Bardzo fajna współpraca, dobre ceny, prawidłowy dobór paneli i montaż. Jest EKO, jest SPOKO. Firma rzetelna i terminowa
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Fotowoltaika - jak ją sprzedawać?

Postautor: Konek » 3 sie 2021, o 10:58

Jeśli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie gotowych zestawów fotowoltaicznych do swojego domu, jednocześnie licząc na fachowe wykonanie montażu to tutaj zdecydowanie polecam sprawdzić "Zestaw 3,4 kWp - W sam raz do małego domu" który naprawdę świetnie się sprawdza, bo daje duże oszczędności na energii elektrycznej której zużycie w rodzinie nie należy do najmniejszych :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.154s | 13 Queries | GZIP : Off ]