Korzystał ktoś z pomocy firmy odszkodowawczej?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

slip

Posty

4

Rejestracja

27 maja 2015, o 21:08

Korzystał ktoś z pomocy firmy odszkodowawczej?

Postautor: slip » 27 maja 2015, o 21:11

Korzystał ktoś z pomocy firmy odszkodowawczej? Miałem wypadek samochodowy i słyszałem, że takie firmy pomagają odzyskać pieniądze od ubezpieczyciela.
no avatar
User

kamala

Posty

3

Rejestracja

28 maja 2015, o 20:43

Re: Korzystał ktoś z pomocy firmy odszkodowawczej?

Postautor: kamala » 28 maja 2015, o 20:56

Miałam wypadek 2 lata temu. Poszkodowanych było wiele osób - mąż, dziecko, teściowa i oczywiście ja. Złamania, obicia, ale żadnego dramatu nie było. Policja i straż dziwili się, że w ogóle przeżyliśmy. Nikt nam nie powiedział, że możemy starać się o jakieś pieniądze z oc sprawcy. Ubezpieczyciel szybko wypłacił kasę za auto i na tym się skończyło. Dopiero znajomi nam powiedzieli, że nam się należą pieniądze za urazy. Dobre opinie w necie miała wtedy firma EuCO. Zadzwoniliśmy tam i po tygodniu podpisaliśmy umowę. Wszystko potoczyło się bez problemów. Ubezpieczyciel musiał wypłacić pieniądze i to była naprawdę spora kwota. Pojechaliśmy sobie na wypasione wakacje, a reszta leży na koncie oszczędnościowym.
no avatar
User

slip

Posty

4

Rejestracja

27 maja 2015, o 21:08

Re: Korzystał ktoś z pomocy firmy odszkodowawczej?

Postautor: slip » 30 maja 2015, o 20:11

Dzięki za info. Nie spodziewałam się tak szybko odpowiedzi.
no avatar
User

master

Posty

74

Rejestracja

30 lis 2014, o 18:34

Re: Korzystał ktoś z pomocy firmy odszkodowawczej?

Postautor: master » 27 cze 2016, o 21:10

I co? Udało Ci się odzyskać kasę. Ja 2 lata temu korzystałem z ich pomocy i byłem naprawdę bardzo zadowolony/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.074s | 14 Queries | GZIP : Off ]