Dom czy mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

wojnar

Posty

5

Rejestracja

21 sty 2015, o 17:11

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: wojnar » 7 lut 2015, o 12:26

Dom lepszy :)
The real man smiles in trouble, gathers strength from distress, and grows brave by reflection.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Piaskowa » 20 lut 2015, o 16:26

Dom rzeczywiście jest dość wygodnym rozwiązaniem, jednak nie każdego interesuje mieszkanie na obrzeżach miasta czy też na wsi. Przyznam szczerze, że wolę mieszkanie w mieście. Właśnie jesteśmy na etapie wyboru mieszkania u nich: http://www.yareal.pl/ Dobre umiejscowienie, dobrze wyglądające projekty- na pewno zdecydujemy się na jakieś mieszkanie w Warszawie.
no avatar
User

kostekbrat

Posty

5

Rejestracja

23 lut 2015, o 07:33

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: kostekbrat » 23 lut 2015, o 07:51

A może dom szeregowy- ja mam taki- jest to w sumie mieszkanie 75m, z holu są wejścia do 4 mieszkań, mieszkanie jest z piętrem, ogródkiem, garażem- rewelacyjna sprawa a nie ma czynszu- tylko podatek od gruntu.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: aisha » 3 kwie 2015, o 13:24

Domy szeregowe jakoś do mnie nie przemawiają. Wydaje mi się, że lepiej kupić mieszkanie od dewelopera np z http://www.vivainvest.pl/ lub w ostateczności wybudować dom. Szeregowce wyglądają dziwnie i wydaje mi się, że ludzie mają jeszcze mniej prywatności niż w blokach...
no avatar
User

tomciak

Posty

89

Rejestracja

22 sty 2015, o 10:16

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: tomciak » 15 kwie 2015, o 09:04

Zdecydowanie mieszkanie ;)
http://www.finanovacash.pl/ - pożyczki bez BIK i KRD !
Najlepsze oferty!
Awatar użytkownika
User

kswiderski

Posty

5

Rejestracja

14 kwie 2015, o 16:46

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: kswiderski » 15 kwie 2015, o 14:23

Mieszkam w mieszkaniu. Dla mnie wszystko jedno czy mieszkanie czy dom, zależy czy stać Cię na utrzymanie danej nieruchomości.
Jeżeli Twoja żona chce się nauczyć jeździć samochodem nie stawaj jej na drodze.
no avatar
User

kosmiczna

Posty

39

Rejestracja

27 sty 2015, o 14:05

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: kosmiczna » 16 kwie 2015, o 10:38

Nie no jasne, że dom. Ale obojętne co mamy warto zadbać, żeby było po naszemu:)
ja jestem teraz na etapie oglądania kuchni pod zabudowę i myślę jakie sprzęty właśnie zabudować.
Na pewno lodówkę http://www.mixmedia.pl/lodowki-do-zabudowy i piekarnik, no i może zmywarkę. A co myślicie o zabudowaniu okapu? Sprawdza się to rozwiązanie?
Awatar użytkownika
User

Razor25

Posty

3

Rejestracja

15 kwie 2015, o 17:09

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Razor25 » 23 kwie 2015, o 10:41

Moim zdaniem mieszkanie jest znacznie lepszym wyborem :) A jakbyście szukali jakiegoś dewelopera z Lublina, to tutaj są całkiem fajne mieszkania w Lublinie :)
Myśl globalnie i działaj globalnie.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: bizz » 12 maja 2015, o 15:16

To już kwestia indywidualna, czego oczekujesz. Wiadomo, że w mieszkaniu jest mniej miejsca, jednak jest bardzo wygodne. Jeśli szukasz mieszkań w okręgu stolicy, to możesz przejrzeć mieszkania na sprzedaż żyrardów. Bardzo fajne mieszkanka w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
User

jazz188

Posty

3

Rejestracja

3 maja 2015, o 11:41

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: jazz188 » 13 maja 2015, o 10:30

Moim zdaniem mieszkanie jest lepsze :) Właśnie się zastanawiam nad kupnem jakiegoś. W związku z tym, proszę o opinie o ofercie tanich mieszkań w Legionowo od developera Wisniewscy
I'm gonna make him an offer he can't refuse. Okay? I want you to leave it all to me.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.075s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron