Jaki wykrywacz kamer i podsłuchów ?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Jaki wykrywacz kamer i podsłuchów ?

Postautor: razor » 17 kwie 2015, o 09:52

Od pewnego czasu w branży, w której pracuję zaczęło się robić głośno na temat używania prze niektórych podsłuchów i kamer podczas negocjacji umów i innych podobnych spotkań biznesowych. Mam podejrzenia aby przypuszczać, że taka sytuacja mogła mieć miejsce także w naszym przypadku. Nie możemy sobie pozwolić na tego typu praktyki, dlatego szukamy skutecznego rozwiązania, które zapobiegnie takim sytuacjom na przyszłość. Alternatywy są dwie i obie dość kosztowne. Pierwszą z nich jest wynajęcie detektywa, a drugą inwestycja w specjalny sprzęt wykrywające urządzenia monitorujące/podsłuchujące.
Ja kompletnie się na tym nie znam, więc proszę o jakieś wskazówki.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Jaki wykrywacz kamer i podsłuchów ?

Postautor: Piter » 17 kwie 2015, o 10:48

Znam sytuacje, sam miałem podobny problem, niejednokrotnie byłem na podsłuchu a potem wychodziły różne dziwne akcje. Ja na twoim miejscy zainwestował w ten sprzęt wykrywający niechciane urządzenia. I powiem ci, że to wcale tak drogo nie wychodzi. Ja swój akurat kupiłem za ok 200zł, a mniej więcej tyle kosztuje godzina pracy detektywa. Jak na razie jestem zadowolony z jego działania, właśnie ostatnio miałem okazję go użyć. Jak gdyby nigdy nic sobie chodziłem po pomieszczeniu i czułem wydawane przez niego wibracje jak się zbliżałem do jakiejś kamery bądź podsłuchu. Uratowało to wiele tajemnic mojej firmy.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Jaki wykrywacz kamer i podsłuchów ?

Postautor: razor » 17 kwie 2015, o 11:18

A pamiętasz może piter jakieś specyfikacje Twojego wykrywacza ? Albo chociaż nazwę, abym mógł go sobie sprawdzić ?
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Jaki wykrywacz kamer i podsłuchów ?

Postautor: Piter » 17 kwie 2015, o 11:50

Wszystkich jego specyfikacji nie pamiętam, ale nazwa to RF Bug Detector. Tu masz link do filmiku na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=nblqFH_L8n0 , myślę, że konkretniej pomoże.
Awatar użytkownika
User

rogalo

Posty

4

Rejestracja

3 mar 2015, o 10:43

Re: Jaki wykrywacz kamer i podsłuchów ?

Postautor: rogalo » 17 kwie 2015, o 12:22

Ja trochę w temacie takich sprzętów siedzę i mogę ci powiedzieć, że wymieniony przez piter RF Bug Detector należy do lepszej kategorii urządzeń tego typu. Ma naprawdę spory zasięg podsłuchu, bo aż do 10 metrów a na dodatek podaje lokalizację niechcianych urządzeń albo za pomocą migającej diody, albo poprzez wibracje. Dobre jest w nim też to, że jest zasilane na te najzwyklejsze baterie AAA, a nie wymaga wielogodzinnego ładownia poprzez ładowarkę.
Funkcjonowanie firmy opiera się na pracownikach. Monitorowanie pracowników w firmy www.spyshop.pl
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Jaki wykrywacz kamer i podsłuchów ?

Postautor: razor » 17 kwie 2015, o 12:35

Dzięki bardzo za opinię, dodatkowo widzę, że na stronie tego sklepu spyshop, że jest teraz na niego dobra promocja. Myślę, że cena 150 zł jest naprawdę przystępna jak na taki sprzęt.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 13 Queries | GZIP : Off ]