Podróże

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: Podróże

Postautor: valentyn » 9 mar 2015, o 18:37

Korzystam z różnych tanich linii lotniczych i trzeba niestety uważać. Bo za bilety płaci się mało, ale za nadbagaż są masakryczne dopłaty, dlatego na takie podróżowanie idealnym rozwiązaniem są plecaki na kółkach np. http://www.mojawalizka.pl/plecaki/pleca ... lkach.html ale jeszcze przed odlotem najlepiej sprawdzić wymiary. Za kilka tygodni wybieram się do UK, ale taki plecak już kupiłem.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Podróże

Postautor: aisha » 20 mar 2015, o 22:44

Ja uwielbiam zwiedzać miasta - mają w sobie to coś czego nie znajdzie się nad morzem ani w górach :) W tym roku chcę wybrać się z rodzinką do Poznania, zwiedzić stare miasto i okoliczne miejscowości :) Znalazłam niedrogi nocleg na http://nest.poznan.pl/ i chyba zrobię tam rezerwację - 80 złotych za pokój w centrum to nie dużo... a wy jak sądzicie? Z Poznania wybierzemy się chyba do Warszawy lub Wrocławia - nie wiem jeszcze ale na pewno będziemy zwiedzać co tylko się da
no avatar
User

jacekk

Posty

8

Rejestracja

10 mar 2015, o 09:53

Re: Podróże

Postautor: jacekk » 23 mar 2015, o 10:57

Zdecydowanie fly4free, często tam znalazłem super oferty lotów na drugi koniec świata - praktycznie za bezcen!
Często tez niestety jak tam znalazłem ofertę to była już nieaktualna (bo wszystko zostało wykupione) więc na dwoje babka wróżyła!
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Podróże

Postautor: aisha » 30 maja 2015, o 04:20

Uwielbiam podróże. Praktycznie cały czas mogłabym być poza domem. W tym roku planuję wylot do Brazylii :) Najpierw spędzę kilka dni w Warszawie i pozwiedzam a potem polecę. Znalazłam hotel blisko lotniska - http://www.hotelekorona.pl/index.html i chyba się tam zatrzymam bo nie chcę utknąć w korkach w dniu wylotu. W zeszłym roku byłam w Tajlandii i cały czas jest mi mało zagranicznych wyjazdów.
Awatar użytkownika
User

Kajetan4

Posty

3

Rejestracja

3 cze 2015, o 16:22

Re: Podróże

Postautor: Kajetan4 » 12 cze 2015, o 11:33

Nie korzystam
Nie obiecujcie sobie zbyt wiele po końcu świata.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Podróże

Postautor: bizz » 9 lip 2015, o 12:16

Także przeglądam pierw oferty hoteli oraz opinie o tych miejscach. Ostatnio zatrzymałem się w hotelu Witek, który uważam, za naprawdę dobre miejsce noclegowe. Jeśli chodzi o ofertę cenową tego hotelu, znajdziecie ją tutaj - http://www.hotelwitek.pl/pokoje/oferta-cenowa .
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Podróże

Postautor: samotna » 21 sie 2015, o 08:12

Lubię się zatrzymywać w dużym mieście, w tym roku to Kraków. Jak nam się znudzą zabytki, to niecałe dwie godzinki i jesteśmy w górach. Nie lubimy być uzależnieni od godzin, dlatego żywimy się sami. Często wpadamy do restauracji Mekong, czasami by zjeść coś konkretnego, a kiedy indziej na deser z owoców w polewie czekoladowej. Taka forma urlopu odpowiada nam najbardziej.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Podróże

Postautor: oksana » 1 lis 2015, o 10:17

To zależy jakie podróże. Moim zdaniem warto np. zainteresować się podróżami po Polsce i wtedy warto z jakimś biurem. Wiem, że Real Poland oferuje ciekawe trasy :)
no avatar
User

tomekfbaran

Posty

7

Rejestracja

4 lis 2015, o 01:54

Lokalizacja

Warszawa

Re: Podróże

Postautor: tomekfbaran » 4 lis 2015, o 01:59

Ja podóżując po mieście korzystam z aplikacji Jak dojadę, zawsze aktualne rozkłady jazdy komunikacji miejskiej z korzystnymi możliwościami dojazdu
no avatar
User

patykarl

Posty

7

Rejestracja

7 lis 2015, o 08:42

Lokalizacja

Sandomierz

Re: Podróże

Postautor: patykarl » 7 lis 2015, o 08:44

Ja korzystam z usług biur podróży, jest ich wiele w każdym mieście
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]