CMW Consulting

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

kagatus

Posty

1

Rejestracja

5 gru 2011, o 09:53

CMW Consulting

Postautor: kagatus » 5 gru 2011, o 10:04

CMW Consulting jest nową, dynamicznie rozwijającą się firmą, składającą się z młodych, starannie wyselekcjonowanych ekspertów, charakteryzujących się ambicją, doświadczeniem i ponad przeciętnym zaangażowaniem.

Zajmujemy się doradztwem strategicznym, analizą konkurencji, wprowadzaniem na rynek nowych firm i szeroko rozumianym consultingiem. W swoich działaniach największy nacisk kładziemy na zadowolenie i satysfakcję klienta, co wyróżnia nas wśród konkurencji. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc nie tylko dużym podmiotom działającym na rynku, ale także małym i średnim przedsiębiorstwom. Jednocześnie jesteśmy otwarci na współpracę z nowo powstającymi firmami, którym oferujemy pomoc w ocenie potencjału biznesowego, znalezieniu inwestora oraz innych działaniach ułatwiających rozpoczęcie działalności.

Nasz ambitny zespół jest gotowy sprostać oczekiwaniom potencjalnych klientów we wszystkich sferach działalności. Decydując się na współpracę z CMW Consulting mają Państwo gwarancję, że udzielimy wszelkich starań, aby spełnić pokładane w nas oczekiwania. W celu poznania szczegółów naszej działalności zapraszamy do zakładki oferta lub do osobistego kontaktu z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

http://www.cmwconsulting.pl
no avatar
User

piotreczek100

Posty

2

Rejestracja

5 lis 2012, o 01:58

Re: CMW Consulting

Postautor: piotreczek100 » 5 lis 2012, o 16:40

Witam serdecznie.
Widzę że brak wpisów opisujących działania firmy, więc będę pierwszą osobą która wypowie się w tym temacie.

Moje spotkanie z przedstawicielami CMW Consulting odbyło się zupełnie spontanicznie. Kolega poinformował mnie, że zadzwonili do niego przedstawiciele tejże firmy i że będzie się starał o dofinansowanie na rozwój swojego biznesu. Poprosiłem o nr telefonu i zadzwoniłem do jednego z dwóch sympatycznych panów. Okazało się, że mój pomysł jaki przekazałem im podczas rozmowy telefonicznej jak najbardziej spełnia warunki programu i będzie z cała pewnością wysoko punktowany. Pan Kamil poinformował mnie, że za kilka dni będą w mieście w którym mieszkam i że możemy się spotkać i porozmawiać na ten temat.
Oczywiście wyraziłem zgodę i umówiliśmy się na spotkanie za kilka dni. W tym czasie bardzo intensywnie poszukiwałem gruntu na którym moja działalność miała „rozwinąć skrzydła”.
Po kilku dniach poszukiwań udało mi się znaleźć odpowiednio położoną działkę i ustalić z jej właścicielem wstępne warunki dzierżawy.
W momencie gdy spotkałem się z przedstawicielami CMW Consulting miałem już ustną umowę dzierżawy i podczas rozmów z dwoma Panami reprezentującymi CMW powiedziałem, że temat działki mam już załatwiony. Po rozmowach podpisaliśmy umowę na sporządzenie wniosku o dofinansowanie i zostałem poinformowany, że prace nad wnioskiem rozpoczną w momencie gdy wpłynie należność i gdy wyślę im odpowiedzi na pytania zawarte w ich ankiecie dotyczącej projektu.
23 października o godz 18.35 przesłałem do przedstawiciela CMW wstępnie wypełnioną ankietę a o godz 21.00 tego samego dnia przesłałem potwierdzenie wpłaty pierwszej transzy.
Niestety jak to czasami w życiu bywa, przydarzył mi się problem, który związany był z umową gruntu. Mianowicie dzień po wpłacie gaży dla CMW Consulting, zadzwonił do mnie właściciel gruntu i stwierdził, że nie podpisze ze mną umowy na dzierżawę jeżeli umowa będzie inna niż ta, jaką on mi przedstawił. Niestety powyższa umowa „burzyła” całkowicie mój projekt i nie mogłem się zgodzić na podpisanie „wyroku” na siebie.
Kolejnego dnia czyli 25 (czwartek) października zadzwoniłem do przedstawiciela CMW i opowiedziałem jak sprawa wygląda. Pan Kamil skierował mnie do prezesa spółki z którym jeszcze tego samego dnia udało mi się rozmawiać i opisać mój problem. Niestety nie otrzymałem informacji co z moim problemem a jedynie informację, że w poniedziałek, najpóźniej we wtorek odezwie się do mnie osoba, która przedstawi jakieś rozwiązanie.
W poniedziałek telefonu się nie doczekałem, ale co dziwne otrzymałem meila od zapewne pracownicy CMW „Nazywam się Paulina …… i będę koordynowała tworzenie Pani projektu.
W załączeniu przesyłam dodatkowe pytania. Uprzejmie proszę o możliwie najszybsze odpowiedzi, ponieważ są one kluczowe w procesie powstawania wniosku. W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.”

JAK TO? PRZECIEŻ KILKA DNI TEMU ROZMAWIAŁEM Z PREZESEM I PROSIŁEM O POWSTRZYMANIE SIĘ Z PISANIEM PROJEKTU!!!

Oczywiście telefonu w poniedziałek się nie doczekałem, ale udało się w ŚRODĘ ok. godz.10.00
Podczas rozmowy byłem zwodzony tym, że wniosek jest już w ¾ przygotowany i że nie ma żadnej możliwości na zwrot wpłaty. Chcąc zapoznać się z tymi ¾ poprosiłem Pana v-ce prezesa o przesłanie mi tego wniosku, w celu weryfikacji tych ¾. I niestety otrzymałem go dopiero po kilku godzinach. Czyżby nie mieli pracowników którzy mogli mi ten wniosek przesłać? (była Pani Paulina która mogła mi go wysłać) Przecież to zaledwie dwie minuty na zapisanie adresu email, dołączenia załączników i naciśnięcia wyślij. No cóż, po otrzymaniu wniosku zrozumiałem dlaczego musiałem tyle na niego czekać. Ktoś go wypełniał pośpiesznie, zapominając nawet o błędach, które są rygorystycznie odrzucane przez Instytucje Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym. No chyba, że faktycznie wniosek był wypełniany od momentu przesłania przeze mnie CZĘŚCIOWO WYPEŁNIONEJ ankiety, ale to tym bardziej pytanie skąd te błędy?

W umowie gwarancyjnej przesłanej mi przez Pana Kamila widnieje taki oto zapis: „ Proces napisania wniosku polega na dostarczeniu podstawowych informacji dotyczących firmy (wypis z ewidencji, PIT-y), a później omówieniu informacji na temat planowanej inwestycji.” Czyli co mogli napisać?

Dziwi mnie zatem fakt, że mój wniosek był pisany w momencie, gdy tych informacji nie wysłałem (do tej pory nie są wysłane) a jednak wniosek w ¾ jest NIBY napisany.

Niestety nie pozostaje mi nic innego, jak szukanie gruntu, choć już rozmawiałem ze wszystkimi gospodarzami posiadającymi ziemię w tym obszarze, to może ktoś z czasem zmieni zdanie. Może ktoś umrze i spadkobierca będzie chciał się pozbyć działki, może na wiosnę jak pozalewa? Czas pokaże.
Jedno dziś już wiem.

Firmie CMW Consulting wcale nie zależy na „zadowoleniu i satysfakcji klienta”! No cóż ja już im swoje dałem (3,690zł) brutto i nie pozostaje mi nic innego jak szukanie gruntu. Co pozostaje im? Napisanie wniosku i złożenie go LAWP! Bo gwarancja obejmuje poprawność formalną wniosku:

$1
2. Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji na poprawność formalną wniosku, co zostanie stwierdzone pozytywnym wynikiem oceny formalnej.


W swoich działaniach największy nacisk kładziemy na zadowolenie i satysfakcję klienta, co wyróżnia nas wśród konkurencji. – faktycznie wyróżniają się dynamicznością pisania wniosków, brak danych a wniosek ¾ napisany. Gratuluję!

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc nie tylko dużym podmiotom działającym na rynku, ale także małym i średnim przedsiębiorstwom. – pomoc to nie pozbawianie kogoś szans na rozwój za wszelką cenę. W moim przypadku Wasz rozwój kosztował mnie 3690zł.

Decydując się na współpracę z CMW Consulting mają Państwo gwarancję, że udzielimy wszelkich starań, aby spełnić pokładane w nas oczekiwania. – gwarancje to ja otrzymałem pozytywnej oceny merytorycznej. No cóż gwarancja zobowiązuje.

Ja ze swojej strony obiecuję rzetelne informacje jak sprawa będzie się rozwijać
Pozdrawiam
Piotr Kołodziejczyk
no avatar
User

BARBARA20

Posty

1

Rejestracja

17 sty 2013, o 12:41

Re: CMW Consulting

Postautor: BARBARA20 » 17 sty 2013, o 12:45

Witam Panie Piotrze!
Czy jakos Panaa sprawa się rozwinęła ?
Czy wniosek przeszedł ocene formalna?

Pozdrawiam
Barbara
no avatar
User

Twojgabinet1@o2.pl

Posty

1

Rejestracja

19 mar 2014, o 11:15

Re: CMW Consulting

Postautor: Twojgabinet1@o2.pl » 19 mar 2014, o 11:27

Aż mnie trzęsie jaką sobie właściciele umieścili laurkę. Szkoda tylko że prawda jest zupełnie inna. Ja jestem NIESTETY byłym klientem tej firmy który stracił tylko ponad 3 tys PLN za piękną wizję odmalowaną przez pracowników CMW Colsulting z Warszawy (dot. dotacji z UE). Nie dajcie się nabrać to dyletanci którzy nie potrafią nawet złożyć (dostarczyć) gotowego wniosku. Szkoda na nich waszych pieniędzy i czasu. A kto chce usłyszeć całą historię ze szczegółami zapraszam na maila twojgabinet1@o2.pl
no avatar
User

piotreczek100

Posty

2

Rejestracja

5 lis 2012, o 01:58

Re: CMW Consulting

Postautor: piotreczek100 » 28 maja 2014, o 14:08

niestety nawet wniosek był złozony na nieodpowiednim formularzu! Sprawa w sądzie! Dam znać jak sie zakończy! Nie odpuszczę oszustom! ZERO profesjonalizmu tylko naciągania! Sugeruję wszystkim oszukanym przez firmę złożenie pozwów, może to ich czegoś nauczy.
no avatar
User

Felllipopl

Posty

2

Rejestracja

9 mar 2015, o 03:51

humus smycze reklamowe

Postautor: Felllipopl » 9 mar 2015, o 13:51

pomysłowe mianowanie na Tokus w czuprynie ,niezrównane nieprawidłowe poprawa jest w dokumentacji , co działa, co nie preferowanego i elewacji z sukcesów . Sporządzono silny wygrywa egoistyczne opaski odblaskowe Untrodden dom Startups sztuczne odwagi na to, co działa i sprzedaje . To może żerować na rok do ocenyucisku logo , więc zdecydowanie nie można insynuować miejscu sidetracked się logo- ziemi , dopóki jesteś właścicielem ustalony efekt opaski odblaskowe sumienny kupić z position.You nie nalegać logo do wosku na blaskiem , który rozpocząć swój program odwiedzający opowiedzieć rozpoznać . To jest to, co być szczery do niezgody sprzyja i wyłącznie wydatków Ciszczypta ciągle planować . Spójność jestzniszczyć i na pewno drobniejsze szczegóły liczyć
no avatar
User

Felllipopl

Posty

2

Rejestracja

9 mar 2015, o 03:51

species kamizelki odblaskowe

Postautor: Felllipopl » 9 mar 2015, o 18:15

Oryginalny nieco na zniszczenia ogonie Covey w ,tylko wykonanie do naprawy jest sprawdzenie się , co działa , co nie poszedł zamówienia i elewacja robi z sukcesów . Kiedy wszystko jest powiedzianenieszczęśliwy wygrywa zmiany kamizelki odblaskowe Untrodden firmach duty zobowiązany do nawy od tego, co działa i sprzedaje . To może żerować na rok o przydzielenie utrapienie logo , więc zdecydowanie zalecamy , aby nie uderzyć go z b przeprowadzenia sidetracked się logo- ziemi , dopóki jesteś właścicielem ugruntowaną frajera smycze Popyt silny position.You nie needfulness logo , aby do supremacji , które twoje a goście na początku recytować uznania . To jest proste rzeczy , które wybierają się dissimilitude i ich samotny koszty możnadylemat wspólnie planować . Spójność jestwskazówką , apokrycie z wahać drobniejsze szczegóły na
no avatar
User

Dorcianiia

Posty

8

Rejestracja

14 mar 2015, o 12:10

mycie elewacji rzeszow successfully nadruki na koszulkach

Postautor: Dorcianiia » 15 mar 2015, o 02:27

podczas mistrzowskiej równania zarówno atrakcji i brainlessness który wygląda niezwykłe nadruki na koszulkach van wygląda dobrze . Z grafiką na skromny ramienia swojej ulubionej kolorowej koszulce sprawia, że​​użytkownik jest świadomy i dobrze wyglądać . Opłata T Shirt Indie dziś rośnie w podobny, z przyjemnym i sui generis nadruki na koszulkach Bezstronność , ale Iron- On przekazać metodę projektów Nadruk na koszulkach jest to, co najczęściej odbywa się wyłącznie na jego prostotę i wygodę , obojętne jest aa opcje scads obfitości . Metody omówione w tym artykule są sprawdzone , nie później niż do środków produkcji , T-Shirt i kreślenia
no avatar
User

Dorcianiia

Posty

8

Rejestracja

14 mar 2015, o 12:10

mycie elewacji kielce cumbersome nadruki na koszulkach

Postautor: Dorcianiia » 15 mar 2015, o 06:30

do jakiegoś ogromu ścięgnistej procedury zrobić uderzająco jeśli okna w zapytaniu mycie okien rzeszow obejmujący morskie mięśni budynku . Czyszczenia szyb ubierać mistrzowskie usługi czyszczenia uznanie do biur i domów . Te środki czyszczące zaakceptowaćnajlepsze i najbezpieczniejsze metody oczyścić okna prawidłowo, ale szybko. Firmy te osoby, które są dzierżawę przeszkolonych w celu zapewnienia najwyższej konsekwencji mycie elewacji katowice uciążliwe reprezentujących każdy może osiągnąć i zatrudniać A- technik do absolutnieokno. Mycia okien jest przypadkiem po wyposażonym w najbardziej sprawnych narzędzi do wyświetlania wyczuwalny
no avatar
User

Dorcianiia

Posty

8

Rejestracja

14 mar 2015, o 12:10

mycie okien krakow voracity nadruki na koszulkach

Postautor: Dorcianiia » 15 mar 2015, o 10:19

do pewnego stopnia wynajęcia energiczny zrobić wyjątkowo , gdy z okien w wyzwaniu czyszczenie kostki brukowej tarnow Kulminacją nawigacyjne mięśni budynku . Czyszczenia szyb dostać się ważne usługi sprzątania w opinii biur i domów . Te środki czyszczące roszcząpierwszy i najbezpieczniejszych metod czyszczenia okien przyzwoicie , ale szybko . Firmy te wynająć osoby, które są przeszkolone zastrzec doskonałą sprawiedliwość mycie elewacji krakow nieustępliwy reprezentujący ktoś do osiągnięcia i zastosowania technik A- do czyszczenia okien. Mycia okien jest unexceptionally wyposażony w większości narzędzi do ucieczki w bezpieczne b nie w domu ziemi
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.074s | 12 Queries | GZIP : Off ]