Zima za pasem a tu szewc bez butów chodzi

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Zima za pasem a tu szewc bez butów chodzi

Postautor: Thief » 7 paź 2014, o 07:59

Witam, zimne miesiące już niedługo zawitają do nas więc pomyślałem, że znajdę sobie jakieś konkretne buty, żeby sprawniej przemierzać poranną chlapę. Wyszukałem dość ciekawe propozycje -jak na przykład tutaj http://www.cozyshoes.pl/sklep/92-ecco-buty-meskie ,ale nie wiem czy iść w półbuty czy bardziej trapery. Doradźcie mi coś, będę wdzięczny za sugestie
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Zima za pasem a tu szewc bez butów chodzi

Postautor: bizz » 30 sty 2015, o 11:20

Posiadając duży parking pod firmą, warto w zimie wynająć firmę zajmującą się odśnieżaniem obiektu. Ja wybrałam firmę Multi Projekt. Super firma, z której usług korzystam już od jakiegoś czasu - Oferta odnieżania dachów.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Zima za pasem a tu szewc bez butów chodzi

Postautor: kolaa » 11 mar 2015, o 08:45

Oferta firmy Multi Projekt wygląda dość korzystnie tylko, że teraz to lato idzie. Ale myślę, że w przyszłym roku znowu przydadzą się ich usługi.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Zima za pasem a tu szewc bez butów chodzi

Postautor: bizz » 1 paź 2015, o 13:40

Przyznam Wam całkowitą rację! Właśnie dzięki temu, że można wynająć odpowiednią firmę do odśnieżania parkingu udało mi się zaoszczędzić bardzo dużo swojego czasu! Z usług http://odsniezaniewarszawa24.pl/ jestem zadowolony i nie chcę ich zamienić na inną firmę :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 13 Queries | GZIP : Off ]