Firmowa łazienka: normy??

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Firmowa łazienka: normy??

Postautor: Kocica » 12 sty 2013, o 08:49

Czy są jakieś konkretne normy/ wytyczne/ przepisy w których musi się mieścić firmowa łazienka jeśli chodzi o powierzchnię itd? Planujemy u nas remont łazienki - ale taki bardziej designerski, z pomysłami z różnych serwisów www (tanimi oczywiście), tylko nie orientujemy się czy taka łazienka musi mieć jakieś konkretne sanepidowskie normy, których nie możemy przekroczyć ??
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: Piaskowa » 19 sie 2013, o 13:12

Może warto by było zadzwonić do sanepidu i się dowiedzieć. Nawet jeśli ktoś na forum powie Ci jakie musisz mieć grzejniki czy akcesoria łazienkowe, nigdy nie masz pewności, że mówi prawdę i zna się na tych przepisach. Ja bym na Twoim miejscu zapytała pracowników sanepidu.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: lwiątko » 19 wrz 2013, o 08:09

Zapytaj może na tym forum: http://forum.wszystkodlawnetrza.pl/viewforum.php?f=8&sid=7970079ce099b56013d81dced7c38f15. Ja już nie raz podpytywałam tam o sprawy dotyczące wystroju, także w firmie i zawsze dostawałam przydatne podpowiedzi :)
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: wiosna » 17 sty 2014, o 13:04

Oprócz sprzętów sanitarnych, które powinny być dostępne w zasadzie w każdej łazience, nie ma raczej żadnych dodatkowych norm, jakie trzeba przestrzegać. Jeżeli wciąż szukacie inspiracji na aranżację pomieszczenia polecam pomysły dla łazienki na Homebook.pl. To bardzo fajna strona, która powinna ułatwić wybór poszczególnych produktów i nakierować na odpowiedni styl łazienki :)
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: arekk » 20 sty 2015, o 13:23

Zajrzyjcie na http://deko-rady.pl/lazienka/lazienki-n ... wisty_8071 . Znajdziecie tutaj porady dotyczące wyboru stylowej umywalki do łazienki. Osobiście artykuł bardzo mi się spodobał i z pewnością wykorzystam go podczas aranżacji własnej łazienki.
Awatar użytkownika
User

LibertyPol

Posty

2

Rejestracja

15 sty 2015, o 18:41

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: LibertyPol » 21 sty 2015, o 19:41

Hej. Czy Waszym zdaniem tak zwana rekuperacja ma szanse na rozwój w ciągu najbliższych kilku lat? Jak dobrze wiemy, świat dziś dąży do tego, aby w miarę możliwości wszystko było energooszczędne. Myślicie, że warto w to zainwestować? Trafiłem ostatnio na taką stronę http://www.ventermo.pl/ i z tego co tam piszą, to faktycznie jest to warte uwagi. A jak wy sądzicie?
Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: kolaa » 1 mar 2015, o 00:28

Firmowe łazienki są zwykle małe, więc może przydadzą wam się te porady http://kobietyn.eu/pytacie-nas-o-aranzacje-malej-lazienki-dzis-odpowiadamy-na-wasze-e-maile/. Jest tam między innymi o wentylacji, więc może się przydać.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

zofiakrek

Posty

6

Rejestracja

5 mar 2015, o 09:12

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: zofiakrek » 5 mar 2015, o 09:27

w sumie pierwsze słyszę o tym, żeby łazienki miały jakieś wymogi, chyba muszę o tym poczytać;)
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: Asia22 » 6 mar 2015, o 14:20

WC, umywalki, sanitaria
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

graszko

Posty

79

Rejestracja

30 mar 2014, o 08:53

Re: Firmowa łazienka: normy??

Postautor: graszko » 6 mar 2015, o 17:58

w firmowej łazience przydadzą się akcesoria meblowe, np uchtywy dla niepełnosprawnych, listwy zabezpieczające itp.
Obrazek
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 13 Queries | GZIP : Off ]