Sklep narzędziowy to dobry pomysł?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
Awatar użytkownika
User

domas1

Posty

2

Rejestracja

11 sty 2015, o 17:32

Sklep narzędziowy to dobry pomysł?

Postautor: domas1 » 15 sty 2015, o 12:14

Witam. Zastanawiam się ostatnio nad otwarciem swojego sklepu narzędziowego. Co o tym myślicie, jest to dobry pomysł? Ostatnio trafiłem np. na taki sklep narzędziowy i nie wygląda to prawdę mówiąc na coś bardzo skomplikowanego. Sądzę, że dałbym radę, tylko nie wiem czy jest to opłacalne...
Życie jest zmianą. Jeżeli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
no avatar
User

lucynkaa

Posty

25

Rejestracja

10 gru 2014, o 14:20

Re: Sklep narzędziowy to dobry pomysł?

Postautor: lucynkaa » 4 lut 2015, o 08:38

Wydaje mi się, że każda inicjatywa jest dobra...jakbyś zaczynał to chyba dobrym pomysłem na oszczędności jest np. taki www.lefthand.pl/program-ksiegowy. Przynajmniej nie musiałbyś zatrudniać biura rachunkowego.
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Sklep narzędziowy to dobry pomysł?

Postautor: Diana21 » 9 lut 2015, o 12:11

Pomysł dobry, próbować zawsze można;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Sklep narzędziowy to dobry pomysł?

Postautor: beata22 » 1 lip 2015, o 10:16

Można spróbować ale marketów jest mnóstwo więc wątpię szczerze w powodzenie. Ja chcę spróbować swoich sił w tym sklepie http://www.juventas.pl/sprzet-rehabilit ... -do-ugula/ jako dystrybutor. Myślę że ma to szansę powodzenia.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.148s | 12 Queries | GZIP : Off ]