Wyjazdy zagraniczne

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Wyjazdy zagraniczne

Postautor: zlosliwiec8 » 12 wrz 2014, o 13:17

Planuję służbowy wyjazd do USA, pewnie spędzę tam trochę czasu i zastanawiam się co zrobić by nie zrujnować się finansowo. Chodzi mi głównie o rachunki za telefon bo będę musiał dzwonić do PL i kilku innych krajó. Z tego co się dowiedziałem Polscy operatorzy mają strasznie drogi roaming poza UE. Dlatego zastanawiam się nad zakupem międzynarodowej karty SIM od Truphone którą znalazłem na http://goo.gl/aGByZQ Korzystaliście może już z czegoś takiego? Podobno można mieć na niej 8 numerów (jeden Polski i siedem zagranicznych).
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Wyjazdy zagraniczne

Postautor: Melonik » 8 lis 2014, o 16:08

Moim zdaniem własnie, bardzo dobrym rozwiązaniem bedzie taka międzynarodowa karta SIM od Truphone . Z tego co ostatnio czytałem, mozesz tam spokojnie mieć 8 nr telefonów a za połączenia płaci się jak za lokalne. Inni operatorzy przez roaming właśnie bardzo dużo zarabiają.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Wyjazdy zagraniczne

Postautor: zyjes » 13 lis 2014, o 10:35

Przecież sporo operatorów w Polsce idzie na rękę i udostępnia roaming w ofercie za grosze. Wystarczy poszukać dobrze i nie będziesz musiał kombinować.
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Wyjazdy zagraniczne

Postautor: moris » 29 gru 2014, o 15:12

Nie wiem o co ci chodzi z tym kombinowaniem... Przecież wystarczy kupić kartę Truphone, wybrać osiem numerów i można gadać do woli. Przeglądałem ostatnio ofertę polskich operatorów i nie znalazłem nic godnego uwagi jeśli chodzi o roaming. Może coś przeoczyłem, jeśli tak to pls oświeć mnie.
Awatar użytkownika
User

WindyPVof

Posty

6

Rejestracja

16 gru 2014, o 08:34

Lokalizacja

Polska

Wyjazdy zagraniczne

Postautor: WindyPVof » 9 sty 2015, o 13:51

Na własną rękę ciężko jest zorganizować taki wyjazd. Choć ja i tak nie jestem zwolenniczką tego typu imprez.
.... i tak warto żyć... facebook
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.065s | 15 Queries | GZIP : Off ]