Super zarobek dla użytkowników smartfonów i nie tylko.

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Super zarobek dla użytkowników smartfonów i nie tylko.

Postautor: januszl » 20 lut 2013, o 20:29

Rewolucja w telefonii komórkowej !!!
Pierwszy globalny operator telefonii komórkowej i na nasze szczęście w branży MLM.
Wor(l) GMN to potężna hybryda marketingu sieciowego. Łączy w sobie niesamowite możliwości zarobkowe i wachlarz niezwykłych produktów.
Wor(l)d skupiło się na dwóch najpotężniejszych rynkach świata:

REKLAMA

TELEKOMUNIKACJA

Co oferuje firma w związku z rynkiem REKLAMY?

Rewolucja!
Wor(l)d GMN jest pierwszym MLM jaki proponuje darmowy produkt!
Możemy dotrzeć do każdego polaka.
Z wszystkich ludzi jacy zainstalują sobie AdKash app otrzymujemy prowizję.

Wor(l)d jest PIERWSZĄ korporacją jaka wymyśliła nową odsłonę reklamy na świecie!

Rynek reklamy telewizyjnej czy internetowej jest opanowany, natomiast na rynku reklamy komórkowej jeszcze nikt nie działa!
Fabio Galdi (założyciel firmy) wprowadza reklamę jaka będzie się wyświetlała na ekranach naszych telefonów za każdym razem gdy ktoś do nas dzwoni, pisze SMS lub MMS. Za każdy taki proces otrzymujesz pieniądze! Wyobraż sobie ile osób z tego skorzysta.

Możesz DARMOWO uczynić z swojego telefonu źródło dochodu (chociażby aby zapłacić abonament). Lub budując swą strukturę która zapewni Ci super dochód przez lata.

Program jaki musimy zainstalować na telefonie nazywa się AdKash app i nic nie kosztuje!

Nasza struktura może składać się z milinów ludzi, ponieważ oni za to nic nie płacą, a dodatkowo zarabiają.

Podstawowe cele korporacji Wor(l)d GMN:

Stworzenie globalnej sieci mobilnej komunikacji!

Zaniżenie cen na taryfy krajowe i międzynarodowe!

Wykorzystanie sieciowego marketingu jako motoru rozwoju firmy!

Dzięki ostatniemu punktowi, ja i wy możecie uzyskać pasywny dochód na wiele lat!

Podaje link do rejestracji
http://januszlytka.worldgmn.com/
Posiadam vochery do zarejestrowania się, jak będziesz potrzebował to napisz lub zadzwoń do mnie.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji to podaje dane kontaktowe
skype: sebek2k
tel. 727-912-699
email: sebek2k@gmail.com

Z mojej strony możesz liczyć zawsze na pomoc, poświęcę dla Ciebie tyle czasu ile będzie potrzeba, abyś wszystko poznał na temat tego fantastycznego projektu.



Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Janusz
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Super zarobek dla użytkowników smartfonów i nie tylko.

Postautor: januszl » 22 lut 2013, o 17:55

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, wiem że to super biznes i postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na pytania. :D
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

batman

Posty

7

Rejestracja

24 lip 2014, o 11:26

Re: Super zarobek dla użytkowników smartfonów i nie tylko.

Postautor: batman » 22 lis 2014, o 15:02

Oferta jest jak dla mnie podejrzana... Rozumiem, że to jakiś operator podobny do np plusa tylko działający za granicą? Ja jakiś czas temu znalazłam na http://goo.gl/aGByZQ ofertę marku Truphone. Można kupić u nich międzynarodową kartę SIM dzięki, której można rozmawiać przez telefon w dowolnym miejscu na świecie i płacić jak za połączenia lokalne. Moim zdaniem to bardzo duża oszczędność.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Super zarobek dla użytkowników smartfonów i nie tylko.

Postautor: zyjes » 24 lis 2014, o 08:12

Zastanawia mnie to jak im się to opłaca?
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Super zarobek dla użytkowników smartfonów i nie tylko.

Postautor: Edward6 » 8 lis 2020, o 17:38

Fajny biznes, masz rację. Ja znalałem w internecie brytyjską stronę, bardzo dobrą gdzie można za darmo zarabiać kryptowaluty. Co prawda nie są to duże kwoty, ale pozwalają zarobić od zera. Możesz również tam kupić token bitcoina z zarobkami 20% miesięcznie. Ta strona to https://freebitco.in/?r=16820405. Jeśli masz jakieś pytania w sprawie systemu to zapraszam do kontaktu mailowego ze mną mateusz(małpa)europolnexis.com .pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 13 Queries | GZIP : Off ]