Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

medyk

Posty

1

Rejestracja

5 maja 2014, o 10:48

Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: medyk » 5 maja 2014, o 12:18

Obydwa pomysły dotyczą skutecznych bezinwazyjnych metod leczenia.

Pierwszy dotyczy produkcji bezpiecznego i skutecznego leku ziołowego na bezpłodność kobiet. Lek ten jest sporządzany w oparciu o starą ludową recepturę przekazywaną w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.


Drugi pomysł jest również związany z medycyną niekonwencjonalną a konkretnie z prowadzeniem kursów, szkoleń refundowanych przez Urzędy Pracy. Mam w tym zakresie stosowne kontakty z lekarzami z dalekiego wschodu gotowymi do podjęcia współpracy z stroną polską.

Jak zapewne słyszeliście światowa akademicka służba zdrowia zaleca odchodzenie od stosowania antybiotyków, które stosowane dla zwierząt stają się nie skuteczne na wirusy atakujące ludzi.

W celu propagowania i nauczania medycyny niekonwencjonalnej został już uruchomiony nowy wydział medycyny niekonwencjonalnej w jednej ze śląskich Akademii Medycznych.

Jest to bardzo dobry okres dla osób chcących prowadzić prywatny gabinet medycyny niekonwencjonalnej. Jest to na dzień dzisiejszy nisza rynkowa dla tego typu biznesu

Jeżeli jest ktoś z Was zainteresowany współpracą w wyżej wymienionych tematach - zapraszam do kontaktu.
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: animka87 » 6 maja 2014, o 14:14

ja mam pomysł na to jak podkręcić obroty w firmie :) freelancerzy :) dużo ich jest wśród nas :) znalażłam nawet taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=TC3f6Fb1aec o jakiejś nowej platformie ze zleceniami i powiem wam ze ciekawie to wyglada :)
Awatar użytkownika
User

MaciejN

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2014, o 08:35

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: MaciejN » 5 cze 2014, o 07:52

Jakos nie wydaje mi się, żeby którykolwiek z tych dwóch pomysłów wypalił.
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: nataliakl » 25 cze 2014, o 10:00

Wypalić ma szansę, jak każdy inny pomysł. Problemem może być jedynie znalezienie osób do współpracy z odpowiednimi kwalifikacjami. Nie wyobrażam sobie, żeby taki biznes prowadzili ludzie bez wiedzy i doświadczenia.
no avatar
User

mork

Posty

3

Rejestracja

18 maja 2014, o 16:55

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: mork » 27 cze 2014, o 15:43

temat fajny tylko nierealny bez ogromnych pieniędzy, badań i wielu innych rzeczy.
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: monika87 » 3 lip 2014, o 11:53

dokładnie, trzeba dużo pieniędzy na rozkręcenie.
no avatar
User

redkot

Posty

10

Rejestracja

10 lip 2014, o 17:01

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: redkot » 10 lip 2014, o 17:55

Pomysł jest całkiem OK, powinieneś znaleźć zainteresowanych, ale jest to nisza, więc musisz zaplanować, jak dotrzesz do swoich klientów.
no avatar
User

krunrun

Posty

19

Rejestracja

16 lip 2014, o 09:10

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: krunrun » 16 lip 2014, o 09:16

Nie będzie łatwo, ale myślę, ze pomysł ma swój potencjal
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: Cetra » 28 lip 2014, o 10:09

Ja bym stawiała na pierwszy pomysł, ponieważ wiele kobiet w naszym kraju potrzebuje pomocy w sprawach bezpłodności bez konieczności robienia operacji lub ciągłego łykania lekarstw szkodliwych dla wątroby. Tabletki ziołowe są skuteczne oraz mniej szkodliwe dla naszego zdrowia, więc myślę, że projekt jest świetny.
Awatar użytkownika
User

MaciejN

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2014, o 08:35

Re: Dwa pomysły na własny, dochodowy biznes.

Postautor: MaciejN » 31 lip 2014, o 09:39

W sumie całkiem niezły pomysł. Napisz później jak Ci idzie zakładanie tego biznesu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 13 Queries | GZIP : Off ]